„Braškė ir Verbena“ - Refill Pack - natūralus skystas muilas

Tai idealus variantas visiems mūsų skysto muilo, esančio stikliniame buteliuke, mėgėjams. Refill dėka galėsite jį patogiai užpildyti, o be to, pasinaudoti galimybe įsigyti didesnį muilo kiekį už kainą su nuolaida. 2 litrų pakuotėje surasite skystą muilą „Braškė ir Verbena“, pasižymintį tiršta konsistencija ir saldžiai gaivinančiu kvapu.

Talpa: 2000 ml

Ką žinote apie skystą „Braškę ir Verbeną“? :) Kvapų atžvilgiu, drąsiai jam suteikiame  1 vietą. Braškių sėklų aliejaus bei vanilės dėka kvapas yra saldus, tačiau ir maloniai energizuojantis bei gaivus verbenos dėka. Stebėtinai ilgai juntamas ant odos, taigi galima jį naudoti bet kuriuo dienos metu. O dėka 2 litrų talpos papildančios pakuotės, šio muilo tikrai užteks ilgam laikui.

Štai dar vienas mūsų skysto aukso pristatymas. Kodėl skysto aukso? Taigi, kas jau naudojo, tas žino, kad Starlings skystieji muilai > visi kiti skystieji muilai. Produktą kuriame originaliu, amatininkų metodu, o jų tiršta, maloni želė konsistencija bei itin efektyvi formulė neturi nieko bendra su skystais sindetais, kurių sudėtyje - tik vanduo ir paprasti plovikliai, kurie stovi daugumos parduotuvių lentynose.

„Four Starlings“ skystų muilų kūrimo procesas yra savotiška dėmesio, kruopštumo ir laiko reikalaujanti alchemija. Klasikinis muilo gamybos metodas yra derinamas su universaliomis švelnių valymo priemonių galimybėmis - kitaip tariant, kalio hidroksidas yra jungiamas su klasikiniais, tauriaisiais kokosų ir alyvuogių aliejais. „Braškės ir verbenos“ atveju, sudėtyje yra taip pat braškių sėklų aliejus. Jis dar vadinamas „sausu aliejumi“, o tai reiškia, kad jis puikiai ir greitai drėkina ir yra lengvai įsisavinamas. Aliejus taip pat rūpinasi giliu odos maitinimu bei regeneravimu, o taip pat ramina sudirgimus.

Tačiau visos naudingos produkto savybės negali konkuruoti su šita viena. Dominuojančia. Kalba apie kvapą, kuris besąlygiškai pavergs jūsų širdį ir jau nepaleis. Pamatysite, kad pajutę tą muilo aromatą, jau nesipriešinsite. Jis ne tik tiesiog beprotiškas (puikus balansas tarp vanilės saldumo ir verbenos gaivos), bet ir visiškai natūralus, naudojantis įgimtą eterinių aliejų vertybę. Geriausia.

Mūsų skystas muilas - tai atsakas į prašymus tų asmenų, kurie (dėl įvairių priežasčių) nemėgsta kubelių. Galbūt tai higienos ar patogumo klausimas, o gal tiesiog - skirtingi prioritetai muilo pavidalo atžvilgiu. Starlings muilą drąsiai galima naudoti tiek rankų prausimui, tiek visam kūnui - jis puikiai atstoja dušo želė. Svarbu - gaminys yra nepaprastai našus. Pakanka vos vieno lašelio, kad susidarytų tirštos, stabilios, kvapnios putos, kurios nuvalys odą ir paliks ant jos malonų, natūralų aromatą.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Glycerin, Aqua, Potassium Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Olivate, Decyl Glucoside, Fragaria Ananassa Seed Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Vanilla Planifolia Fruit Oil, Sodium Chloride, Citral*, Limonene*, Linalool*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Nedidelį produkto kiekį užtepkite ant drėgnos delnų odos, švelniai paskirstykite, o po to - kruopščiai nuplaukite.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat