Natūralūs ingredientai
Amatininkų gaminiai
Ekologiški

„Four Starlings“ įmonėje nuo pat pradžių veikiame laikydamiesi kelių paprastų taisyklių – mūsų kosmetika turi gerai apgalvotą, bet nesudėtingą, veiksmingą sudėtį. Jie taip pat universalūs, dažniausiai veganiški ir visada draugiški žmonėms, gyvūnams ir aplinkai – v i s i e m s. Jie gaminami iš natūralių žaliavų, kurias, jei tik galime, gauname vietoje ir stengiamės remti Lenkijos verslininkus. Gamindami kosmetiką daugiausia naudojame tradicinius receptus ir amatininkų gamybos būdus, karts nuo karto remiamus šiuolaikinėmis technologijomis, padedančiomis mums tobulėti. Kiekvienas mūsų gaminys praturtintas originaliu priedu – kartais tai bus nepastebimo, bet labai vertingo ingrediento pridėjimas, kartais – seniai pamiršto vietinio augalo, pasižyminčio galingomis savybėmis, o kartais – naujai atrasto ekstrakto, panaudojimas. Mums patinka su tuo žaisti ir verčiau patys tiesiame sau kelius, nei sekame tendencijas.

Ne mažiau svarbios nei pačios kosmetikos priemonės yra jų pakuotės - nuo pirmojo parduoto muilo gabalo iki šiandien juos pakuojame laikantis „zero waste“ principo, naudodami popierių, stiklą ir perdirbtas medžiagas. „Four Starlings“ dirbtuvė taip pat mėgsta gerą dizainą, todėl mūsų pakuotės visada yra vizualiai patobulintos, spalvotos ir tiesiog džiuginančios akį.

Nuo pat pradžių stengiamės būti kuo arčiau žmonių, nes tai mums patinka. Mums patinka jų klausytis, kalbėtis ir daryti išvadas iš jų pastabų. Tai leidžia mums augti ir kuo daugiau augame, tuo daugiau gero galime nuveikti. Mes taip pat mėgstame padėti. Džiaugiamės galėdami organizuoti socialines akcijas, kurios palaiko žmones, gyvūnus, aplinką ar meną, arba palaikome tuos, kurie tai daro geriau už mus.