„Citrinos ir mėtos“ - natūralus skystas muilas

„Cztery Szpaki“ skystas muilas yra išskirtinai tirštas ir gelio pavidalo, todėl jo užteks ilgam laikui. Pakanka tik mažo lašelio, kad susidarytų didelis kiekis stabilių putų, kvepiančių gaiviu citrinų, mėtų ir citronelių mišiniu. Jį galima naudoti tiek rankoms nusiplauti, taip kaip kaip dušo želė.

Talpa: 500 ml

Tai pirmasis skystas muilas „Cztery Szpaki“ pasiūloje, todėl šiam muilui jaučiame ypatingą sentimentą. Stikliniame buteliuke su patogiu dozatoriumi rasite mūsų požiūriu optimalios konsistencijos muilo. Lengvai tepasi, pasiskirsto ant odos ir puikiai putoja, pašalina nuo jos visus nešvarumus. Be to, dėl gaivaus citrinų, mėtų ir citronelių kvapo kiekvienas rankų plovimas tampa maloniu, nuotaiką gerinančiu ritualu.

Skysto muilo kūrimas eiliniam žmogui gali asocijuotis su šiokia tokia „alchemija“ – viena po kitos pridedamos žaliavos nėra jungiamos šiaip sau – tą darant, reikia būti atsargiems, laikytis jų pilstymo bei maišymo tvarkos, o taip pat tam tikros atskirų sudedamųjų dalių temperatūros. Jeigu viskas daroma atitinkamu būdu, tada pavyksta sukurti optimalią gaminio konsistenciją. O tai jau yra sėkmės pusiaukelė. Kita sėkmės dalis - iš panaudotų žaliavų išgauti maksimalią naudą odai. Muilo sudėties pagrindas - glicerinas yra natūralus humektantas - drėkina odą, minkština ją ir slopina odos traukimo pojūtį. Mūsų muile gliceriną papildėme paprastais, klasikiniais kokosų ir alyvuogių aliejais. Jų poveikis - maitinantis ir apsauginis - užkerta kelią per dideliam vandens pasišalinimui iš epidermio bei taip apsaugo jį nuo išsausėjimo. Muilo sudėtyje esantis betainas - tai paviršinio aktyvumo medžiaga, turinti valomąjį, bet ir minkštinamąjį bei lyginamąjį poveikį. Decilgliukozidas taip pat pasižymi plovimo ir emulsinimo savybėmis, o be to gerai stabilizuoja putas. Tai vienas švelniausių, nedirginančių ploviklių – dėl to jį gali naudoti asmenys, turintys odos problemų bei vaikai. Stimuliuojančios, gaivios mėtų, citrinų ir citronelių eterinių aliejų sudėties dėka muilas atlieka ne tik pagrindinę prausimo funkciją, bet ir skleidžia nuostabų kvapą. Jo naudojimas - tai grynas malonumas.

Skystas muilas tai taip pat atsakas į prašymus asmenų, kurie (dėl įvairių priežasčių) nemėgsta kubelių. Galbūt tai higienos ar patogumo klausimas, o gal tiesiog - labiau mėgstate skystą muilo formą. Kurdami šį produktą, stengėmės nepamiršti ir ekologiškumo aspektų. Todėl naudojant jau nedidelį muilo kiekį, jis gerai putoja ir yra lengvai nuplaunamas, tam nereikia daug vandens.

Jį supilstome į stiklinius butelius, kuriuos galima iš naujo papildyti mūsų fizinėse parduotuvėse arba perkant dideles muilo papildymo pakuotes.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingerdients/INCI:

Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Cocoate, Decyl Glucoside, Potassium Olivate, Mentha Arvensis Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Cymbopogon Nardus Oil, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*, Citral*, Eugenol*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Išspauskite nedidelį gaminio kiekį ant drėgno delno, švelniai paskirstykite, tada kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat