Šis kietas kondicionierius yra darbo dėl unikalaus gaminio formulės rezultatas. Gaminio, kuris bus efektyvus ir kuo universalesnis (jei tik tai įmanoma plaukų atveju). Ir tokiu būdu, po nesuskaičiuojamų bandymų ir testavimo, buvo sukurtas kreminis geltonas mandarinais ir apelsinais kvepiantis gaminys. Kietas kondicionierius palengvina plaukų šukavimą po plovimo ir suteikia jiems glotnumo, švelnumo, blizgesio ir purumo.
Kaip minėjome anksčiau, mūsų natūralaus, veikiančio kaip emolientas ir humektantas, kondicionieriaus kubelio pagrindinės užduotys yra:
Pirma - (staigmena!) maitinti plaukus ir palengvinti jų iššukavimą;
Antra - išlyginti ir minkštinti plaukų paviršių;
Trečia - suteikti jiems sveiką žvilgesį.
Trumpai tariant - tai tiek. Starlings natūralus plaukų kondicionierius kubelyje būtent šiuos įgūdžius įgijo recepte panaudotų žaliavų dėka, mat kiekviena jų, nors yra atsakinga už skirtingus dalykus - tai tarpusavy puikiai pasipildo. Jo pagrindas yra BTMS – kondicionuojantis emulsiklis turintis puikų poveikį plaukų priežiūrai. Betainas padeda švelniai pašalinti nešvarumus, be to jis turi minkštinamąjį ir kondicionuojantį poveikį. Šių dviejų sudedamųjų dalių dėka, kubelis sėkmingai gali būti naudojamas kaip co-wash tipo kosmetika (t. y. plaukų plovimui skirta priemonė tiesiog kondicionieriaus forma) arba KPK (kondicionierius-plovimas-kondicionierius) plaukų plovimo metodo komponentas, todėl jį visų pirma vertina garbanotų (ar banguotų), dažnai didelio porėtumo plaukų savininkės. Vėlgi cetilo alkoholis pasižymi lyginamuoju ir minkštinamuoju poveikiu, suteikdamas kubeliui būdingą slydimą bei puikiai sutirštindamas bei stabilizuodamas gaminį. Be to, pasižymi plėvelę formuojančiu ir okliuziniu poveikiu, t. y. užkerta kelią per dideliam vandens praradimui ir plaukų bei galvos odos išsausėjimui.
Kubelyje yra naudingų dažinio dygmino, sezamo sėklų ir žemės riešutų aliejų mišinys. Nepagailėjome taip pat kakavos sviesto (laisvieji radikalai - jums keliamas pavojus). Ši kompozicija yra skirta maksimaliam plaukų maitinimui, stiprinimui ir apsaugai nuo itin didelio drėgmės praradimo, plaukų slinkimo bei kenksmingų išorinių veiksnių. Jų dėka plaukai bus sveiki, tankūs ir nuostabiai žvilgės.
Na gerai, emolientai suteikia mums didelę maistingųjų medžiagų dozę, bet kaip atrodo drėkinimo reikalai? Ramiai, būtent šioje plotmėje pradeda veikti humektantai. Kadangi gyvename alavijų gelių (naudojamų, pavyzdžiui, kaip plaukų aliejavimo pagrindą) populiarumo laikmečiu, tikriausiai esate girdėję, jog alavijo sultys turi drėkinančių, regeneruojančių, bei tonizuojančių ir baktericidinių savybių. Be to, alavijas padeda slopinti uždegiminius procesus bei visus kitus sudirginimus. Taip pat reguliuoja odos riebalų (sebumo) išsiskyrimą, todėl plaukai lėčiau riebaluojasi (šį efektą sustiprina žaliasis molis bei geras kiekvienos „plaukų pamišėlės“ draugas - asiūklio maceratas, kuris be to, dar pasižymi ir gaivinančiu poveikiu, ir dažniausiai yra sujungiamas kartu su dilgėlėmis). Naudojant kondicionierių prie pat plaukų šaknų, alavijas dar gali pagerinti ir galvos odos aprūpinimą krauju, o tai vėlgi gali pagreitinti plaukų augimą ir pageidaujamų „baby hair“ atsiradimą.
Be alavijo, raminamąjį kondicionieriaus poveikį skatina ir provitaminas B5, t.y. D-pantenolis. Jis pasižymi stipriomis higroskopinėmis savybėmis (suriša vandenį), dėl ko apsaugo nuo vandens praradimo, o be to, yra sudarytas iš mažų dalelių – todėl gali gana lengvai prasiskverbti į galvos odą ar plaukų svogūnėlius ir tokiu būdu, giliai juos sustiprinti bei maitinti. D-pantenolis - tai žmonių, kovojančių su problemiška, jautria ir į alergiją linkusia galvos oda, sąjungininkas. Taip yra dėl to, kad pasižymi antibakteriniu ir priešuždegiminiu poveikiu, o be to slopina odos deginimo ir niežėjimo pojūtį. Esame dėkingi natūraliems apelsinų, mandarinų ir bergamočių eteriniams aliejams už citrusinių vaisių, saldžiarūgštes kondicionieriaus kvapo gaidas. Tai jų dėka kondicionieriaus naudojimas - tai pats malonumas.
Kadangi taip įsigilinome rašydami apie natūralaus kondicionieriaus kubelyje poveikį, tai gal jau laikas pakalbėti apie tai, kokiu būdu pasiekti nepakartojamą plaukų išvaizdą? Kaip kondicionierių naudoti? Kaip vartoti? Turint rankose kubelį - dar nėra visiškai aišku, kaip tą derėtų padaryti, net jeigu esate jau išbandę tokio tipo šampūną, ir tokio tipo kosmetika jums ne naujiena. Pradėkime nuo to, kad reikia tiesiog būti pasirengusiam patirti skirtumą: vos pirštu palietus kieto šampūno kubelį - jis iškart putoja kaip pašėlęs, o tuo tarpu kondicionierius yra kiek labiau... intravertiškas? :) Jam reikia skirti daugiau dėmesio, jautraus prisilietimo ir kantrumo, o tik tada jis parodys, ką gali (o gali be abejo, labai daug!). Taigi, kondicionieriaus kubelį reikia paimti į rankas, gausiai suvilgyti vandeniu ir intensyviai vartyti (tai yra - tiesiog muilinti), kol susidarys atitinkamas emulsijos kiekis, kuriuo galėsite patepti plaukus. Dėjome pastangas, kad kubelis būtų kuo labiau slidus ir kreminės konsistencijos, tačiau iš pradžių jums gali atrodyti, jog emulsijos yra per mažai. Galite net nepajusti, kad išvis kažką užtėpėte ant plaukų (juk šiuo atveju nėra putų) ir galvoti, ar viską darote teisingai. Ramiai, tai normalu - jūs buvote anksčiau įpratę kiekvieną kartą pilti nemažą kondicionieriaus kiekį iš butelio tiesiai ant delno. Tačiau patikėkite, praėjus kažkokiam laikui, jūs įprasite naudoti šį būdą ir iš kubelio išgausite visa tai, kas jame geriausia. O juk jau pasiaiškinome: kubelis gali daug ką pasiūlyti ir tai yra poveikis, kurį tikrai norėtumėte padovanoti savo plaukams. Jeigu manote, kad kondicionieriaus tepimas delnais nėra efektyvus, galite pabandyti švelniai (!) perbraukti galvą tiesiog lygiu kubeliu pradedant nuo plaukų šaknų iki pat jų galiukų. Tačiau neužmirškite: plaukų negalima trinti. Iš patirties bei atliktų bandymų žinome, kad didesnį produkto kiekį galima uždėti taip pat muilinant kubeliu pačius plaukų galiukus, tačiau mes itin gležniems, lūžinėjantiems ir į susivėlimą linkusiems plaukams šio metodo nerekomenduojame. Apibendrinant: pabandykite keletą kartų ir tiesiog pasirinkite savąjį būdą, kuris bus jums patogiausias ir efektyviausias.
Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.
Ingredients/INCI:
Behentrimonium Methosulfate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Cetyl Alcohol, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Cocamidopropyl Betaine, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Montmorillonite, Helianthus Annuus Seed Oil (and) Equisetum Arvense Extract, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Citrus Nobilis Peel Oil, Citral*, Limonene*, Linalool*.
* natūralių eterinių aliejų komponentai
Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.
Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.
Naudojimo būdas:
Palaikykite muilą po vandens srove, keletą kartų patrinkite tarp delnų, gautą emulsiją švelniai įmasažuokite į plaukus. Nenusiminkite, jei jums atrodo, kad ant sruogų nieko nededate – kondicionierius tikrai ten yra ;) Tačiau jei tepti plaukus tiesiai iš delno jums atrodo neefektyvu, galite pabandyti švelniai (!) judinti lygų diskelį nuo šaknų iki galiukų. Tačiau atminkite – netrinkite plaukų. Iš patirties ir bandymų žinome, kad didesnį kiekį priemonės galima gauti diskeliu pamuilinus galiukus, tačiau gležniems, lūžinėjantiems ir linkusiems į susivėlimą plaukams šio metodo nerekomenduojame. Sudrėkintu muilu taip pat galite patrinti tiesiai ant drėgnų plaukų sruogų. Po kurio laiko nuplaukite šiltu vandeniu.