„Rozmarinas ir mandarinas“ - natūralus skystas muilas

Šis skystas muilas išsiskiria unikalia gelio formule ir turi saldų žolelių rozmarinų ir mandarinų kvapą. Jį galima naudoti tiek rankoms nusiplauti, taip pat kaip dušo želė. Užtenka nedidelio muilo lašelio, kad susidarytų didelis kiekis stabilių (ir aromatingų!) putų, taigi jis yra taip pat labai ekonomiškas.

Talpa: 500 ml

Skysto muilo „Rozmarinas ir mandarinas“ sukūrimas buvo tiesiog laiko klausimas, nes šis nuostabus kvapų duetas pats to prašėsi. Štai ir jis! Stikliniame buteliuke su praktišku dozatoriumi rasite tirštos konsistencijos gelinio muilo. Lengvai dozuojamas, maloniai pasiskirsto ant odos, optimaliai putoja ir giliai valo. Galima naudoti rankų valymui, o taip pat visam kūnui.

Štai dar vienas mūsų skysto aukso pristatymas. Kodėl skysto aukso? Taigi, kas jau naudojo, tas žino, kad Starlings skystieji muilai > visi kiti skystieji muilai. Produktą kuriame originaliu, amatininkų metodu, o jų tiršta, maloni želė konsistencija bei itin efektyvi formulė neturi nieko bendra su skystais sindetais, kurių sudėtyje - tik vanduo ir paprasti plovikliai, kurie stovi daugumos parduotuvių lentynose.

Four Starlings skystų muilų kūrimo procesas yra savotiška dėmesio, kruopštumo ir laiko reikalaujanti alchemija. Klasikinis muilo gamybos metodas yra derinamas su universaliomis švelnių valymo priemonių galimybėmis - kitaip tariant, kalio hidroksidas yra jungiamas su klasikiniais, tauriaisiais kokosų ir alyvuogių aliejais. „Braškės ir verbenos“ atveju, sudėtyje yra taip pat braškių sėklų aliejus. Jis dar vadinamas „sausu aliejumi“, o tai reiškia, kad jis puikiai ir greitai drėkina ir yra lengvai įsisavinamas. Aliejus taip pat rūpinasi giliu odos maitinimu bei regeneravimu, o taip pat ramina sudirgimus.

Tačiau visos naudingos produkto savybės negali konkuruoti su šita viena. Dominuojančia. Kalba apie kvapą, kuris besąlygiškai pavergs jūsų širdį ir jau nepaleis. Pamatysite, kad pajutę tą muilo aromatą, jau nesipriešinsite. Jis ne tik tiesiog beprotiškas (puikus balansas tarp vanilės saldumo ir verbenos gaivos), bet ir visiškai natūralus, naudojantis įgimtą eterinių aliejų vertybę. Geriausia.

Skystas muilas tai taip pat atsakas į prašymus visų asmenų, kurie (dėl įvairių priežasčių) nemėgsta kubelių. Galbūt tai higienos ar patogumo klausimas, o gal tiesiog - labiau mėgstate skystą muilo formą. Kurdami šį produktą, stengėmės nepamiršti ir ekologiškumo aspektų. Todėl naudojant jau nedidelį muilo kiekį, jis gerai putoja ir yra lengvai nuplaunamas, tam nereikia daug vandens.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Cocoate, Decyl Glucoside, Potassium Olivate, Citrus Reticulata Peel Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil , Limonene*, Linalool*, Citral*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Išspauskite nedidelį gaminio kiekį ant drėgno delno, švelniai paskirstykite, tada kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat