Serumas didelio poringumo plaukams

Serumas didelio poringumo plaukams yra kosmetikos priemonė, turinti išskirtinai didelę aukščiausios kokybės aliejų (pvz., iš dygminų, medvilnės sėklų ar kviečių daigų) koncentraciją. Puikiai tinka tepti aliejumi per visą plaukų ilgį, taip pat ir galiukus.

Talpa: 30 ml

Muilo dirbtuvės „Cztery Szpaki“ serumas didelio poringumo plaukams regeneruoja, stiprina, maitina ir suteikia plaukams švelnumo bei žvilgesio. Tai priemonė, pagaminta iš aukščiausios kokybės aliejų (sudėtyje yra, be kita ko, dygminų aliejaus, medvilnės sėklų aliejaus ir kviečių gemalų aliejaus), o jo naudojimas yra labai paprastas. Visi aliejai komponuojami tokiu būdu, kad jie geriausiai tiktų specifinių poreikių turinčioms sruogoms. Kompozicijoje esantys emolientai išlygina didelio poringumo plaukus. Reguliariai naudojamas serumas geriau uždaro plaukų žvynelius, todėl jie nustoja veltis, geriau atrodo, greičiau auga ir nustoja per daug slinkti.

Pradėkime nuo to, kas yra porėtumas ir kaip jį diagnozuoti. Tai tiesiog plaukų keratino žvynelių atsivėrimo laipsnio nustatymas. Supaprastinant:

Geros būklės plaukai, kurių keratino žvyneliai yra sandariai prie savęs prigludę - tai mažo porėtumo plaukai.

Plaukai, kurių keratino žvyneliai šiek tiek prasiskleidę - tai vidutinio porėtumo plaukai.

Labai sunaikinti ir šiurkštūs plaukai, kurių keratino žvyneliai stipriai atsikišę - tai ypač porėti plaukai.

Aliejai pasižymi įvairiu dalelių dydžiu, o plaukai - įvairaus lygio žvynelių prasiskleidimu. Aliejai ir žvyneliai turi susijungti tokiu būdu, kad tiksliai tarpusavyje atitiktų. Kai kurie aliejai tiks mažo porėtumo plaukams (tie, kurie turi mažų dalelių), kiti – vidutiniams (vidutinės aliejų dalelės), dar kiti – itin didelio porėtumo plaukams (didelės aliejų dalelės). Todėl būtina aliejų atitinkamai pritaikyti plaukų porėtumo lygiui. Kitaip galime padaryti plaukams daugiau žalos, nei naudos: per daug apsunkinti, arba negražiai pašiaušti.

Kokį poveikį turi pastoviai atliekama plaukų aliejavimo procedūra? Atsižvelgiant į šios priežiūros procedūros naudą, verta paminėti: regeneraciją ir stiprinimą, gilų drėkinimą ir maitinimą, minkštumo ir blizgumo efektą, lengvesnį iššukavimą, apsaugą nuo kenksmingų išorės veiksnių ir mechaninių pažeidimų, plaukų apsaugą nuo baltymų praradimo.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Carthamus Tinctorius Seed Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Gossypium (Cotton) Seed Oil, Citrullus Vulgaris (Watermelon) Seed Oil, Camellia Oleifera Seed Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Linalool*, Geraniol*, Limonene*, Citronellol*, Citral*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

1. Porą lašų aliejaus užlašinkite ant delnų ir paskirstykite ant sausų ar drėgnų plaukų ir įmasažuokite į galvos odą. Taip pat galite įpilti šiek tiek aliejaus į savo kondicionierių. Palikite serumą ant plaukų bent 1-3 valandas arba per naktį, jei plaunate plaukus ryte. Tada išplaukite plaukus kaip įprasta. Šią procedūrą naudokite kas antrą plovimą 1–2 kartus per savaitę.

Dėmesio: Kelių lašų serumo tikrai pakanka. Nenaudokite jo per daug. Tai nepaspartins plaukų atsinaujinimo, o atvirkščiai – tik apkraus ir gali labiau riebinti.

Naudojimo metu poringumas gali pasikeisti, o tai labai geras ženklas. Pavyzdžiui, didelio poringumo plaukai virs vidutinio poringumo plaukais. Tada galėsite panaudoti tokiem plaukams skirtą serumą.

2. Išplovus galvą, nedidelį kiekį priemonės galima tepti ant šlapių plaukų galiukų ir palikti išdžiūti.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat