Lininis maišelis - muilui/kietajam šampūnui

Minkštas, greitai džiūstantis maišelis puikiai tinka muilui ar šampūnui laikyti duše, taip pat kaip natūrali dušo kempinė.

Maišelis muilui ar kietam šampūnui yra geras pasirinkimas tiems, kurie ne labai mėgsta muilines duše ir ieško patogesnio muilo ar kieto šampūno laikymo būdo. Muilas, įdėtas į „kvėpuojantį“ maišelį su pakabu, yra puikus sprendimas ne tik dėl patogumo laikyti. Lininį, minkštą, greitai džiūstantį maišelį su muilu viduje galima pamirkyti po vandeniu, patrinti rankose, kol muilas ims putoti. Per kiauraraščiu nertą audinį išeina daug putų, o tai, kas liko maišelyje galite drąsiai "išspausti" ir panaudoti. Tai labai ekologiškas sprendimas. Tai puikus variantas ypač tada, kai lieka mažas muilo gabalėlis, nes galite sudėti net ir visai mažus besibaigiančio muilo gabalėlius, kuriuos paprastai išmetate.

Kurdami mūsų maišelius žinojome, kad pirma – norime juos siūti Lenkijoje, antra – naudoti natūralų audinį, bet galimai atsparų įvairių rūšių bakterijų vystymuisi. Būtent todėl pasirinkome liną. Jis yra malonus liesti, patvarus ir atsparus dilimui. Be to, jis pasižymi antialerginėmis ir priešgrybelinėmis savybėmis. Maišelį galima skalbti skalbimo mašinoje 40° temperatūroje.

Medžiaga: 100% natūralus lino audinys (nedažytas) pagamintas Lenkijoje

Matmenys: 12x10 cm

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat