„Meilė“ - natūralaus skysto muilo papildymas

Tai puikus pasirinkimas visiems mūsų skysto muilo, kurį iki šiol galima įsigyti tik stikliniame butelyje, mėgėjams. Nuo šiol jį galėsite patogiai papildyti ir pasinaudoti specialia kaina už didesnę talpą. 2 litrų talpos papildymo pakuotėje rasite tirštos konsistencijos skysto muilo „Meilė“, greipfrutų, pačiulių ir ylang-ylang aromato.

Talpa: 2000 ml

Muilas „Meilė“ nuostabiai kvepia, puikiai putoja, o tuo pačiu yra tobulai tirštas ir maloniai gelinis - todėl jo užtenka ilgam laikui. Tiesiog lašo pakanka gerai nusiplauti rankas. Priemonė puikiai tiks ir kaip dušo želė. 2 litrų talpos papildymo pakuotėje rasite tirštos konsistencijos skysto muilo, greipfrutų, pačiulių ir ylang-ylang aromato. Panaudojus turinį, papildymo pakuotes galite išsiųsti mums atgal arba grąžinti į fizinę parduotuvę pagal pakuočių grąžinimo programą. Už tai gaunate lojalumo taškų, kuriuos galima panaudoti apsiperkant internetu.

Šį muilą pamėgsite ne tik dėl jo paprastos formulės, bet visų pirma dėl išskiriamo kerinčio, intensyvaus kvapo. Tie, kurie atpažįsta mūsų to paties pavadinimo kvapnaus aliejaus aromato gaidas, jau žino, ko galima tikėtis. Visų pirma tai asocijuojasi su maloniu, greipfruto aromato, saldaus ir kartaus skonio gaivumo pojūčiu. Vėliau į pasąmonę veržiasi gilesni, labiau rytietiški pačiulių akordai persipinantys su ylang-ylang aliejaus aromatu. Neabejotinai - tai viena iš mūsų ir jūsų labiausiai mėgiamų kvapų kompozicijų. Stimuliuojanti, gaivi ir tuo pačiu maloniai jausminga. Jau žinome, jog tai yra muilas, kuris idealiai papildys populiariausią masažo aliejų.

Muilo sudėties pagrindas - glicerinas yra natūralus humektantas - drėkinga odą, minkština ją ir slopina odos traukimo pojūtį. Mūsų muile gliceriną papildėme paprastais, klasikiniais kokosų ir alyvuogių aliejais. Jų poveikis - maitinantis ir apsauginis - užkerta kelią per dideliam vandens pasišalinimui iš epidermio bei taip apsaugo jį nuo išsausėjimo. Muilo sudėtyje esantis betainas - tai paviršinio aktyvumo medžiaga, turinti valomąjį, bet ir minkštinamąjį bei lyginamąjį poveikį. Decilgliukozidas taip pat pasižymi plovimo ir emulsinimo savybėmis, o be to gerai stabilizuoja putas. Tai vienas švelniausių, nedirginančių ploviklių – dėl to jį gali naudoti asmenys, turintys odos problemų bei vaikai.

Skystas muilas tai mūsų atsakas į prašymus asmenų, kurie (dėl įvairių priežasčių) nemėgsta kubelių. Galbūt tai higienos ar patogumo klausimas, o gal tiesiog - labiau mėgstate skystą muilo formą. Kurdami šį produktą, stengėmės nepamiršti ir ekologiškumo aspektų. Todėl naudojant jau nedidelį muilo kiekį, jis gerai putoja ir yra lengvai nuplaunamas, tam nereikia daug vandens.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Cocoate, Decyl Glucoside, Potassium Olivate, Citrus Paradisi Peel Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Cananga Odorata Leaf Oil, Limonene*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Išspauskite nedidelį gaminio kiekį ant drėgno delno, švelniai paskirstykite, tada kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat