„Reversas“ - natūralus muilas

Už tamsaus „Reverso“ pagrindo spalvą atsako aktyvuota anglis. Muilo sudėtyje taip pat yra vanilės ir pačiulių eterinių aliejų, atsakingų už saldžias rytietiškas aromato natas. O rožinės spalvos atraižos, kuriose yra babassu aliejaus ir rožinio molio, šiek tiek sušvelnina šią kompoziciją ir suteikia jai greipfruto gaivumo.

Svoris: 110 g

Šio muilo idėja mūsų galvose gimė spontaniškai (kitaip nei įprastai). Į muilo masę įterptos šviesiai rožinės atraižos iš pradžių turėjo būti visiškai kitokiu, atskiru muilu. Tačiau po kurio laiko pastebėjome, kad jo kvapas per silpnas atskiram gabalėliui, ir pradėjome galvoti, kaip galėtume jį panaudoti kitaip. Mus įkvėpė mūsų „zero waste“ muilas „Terrazzo“ – nusprendėme sukurti jo negatyvą ir apverstą spalvų variantą. Taip buvo sukurtas muilas „Reversas“, kuris dėl savo išvaizdos daugelį savaičių buvo vadinamas dirbtuvėje slėgtainiu. Veganiškas brandintas slėgtainis. Mes labai prisirišome prie šio pavadinimo, jūs taip pat davėte jam pritarimą, todėl turėjome jį patalpinti kažkur etiketėje.

„Reversas“ pas mus debiutavo labai ribotu kiekiu, kadangi turėjome tik vieną rožinės spalvos greipfrutų likučių partiją. Tačiau per šį labai trumpą savo karjeros laikotarpį, jis sugebėjo jus priversti jį beprotiškai įsimylėti, todėl nusprendėme dar kartą prie jo sugrįžti. Tiesa, kubelis prarado jaudinantį ribotos serijos titulą, tačiau jai buvo suteikta galimybė pasiekti DNM (Didžiosios Nesibaigiančios Meilės) statusą.

Tamsų muilo pagrindą sudaro mūsų mėgstamiausias natūralių, maitinančių kokosų, ricinos aliejų bei taukmedžio sviesto mišinys. Muilo atspalvį lemia aktyvuotos anglies priedas. Be to, muilo viduje surasite rožinės spalvos atraižas, kurios savo sudėtyje turi atalių aliejų, rožinį molį ir kvepia vanilės-greipfrutų bei pačiulių aromato gaidomis. Taigi - tai yra, galima sakyti, prabangiai kvepiantis „slėgtainis“. O kokia puiki jo išvaizda!

Jį taip pat labai malonu naudoti - muiluojant, susidaro tirštos kreminės putos, kurios ne tik puikiai prausia, bet ir palieka odą lygią bei švelnią.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Charcoal Powder, Vanilla Planifolia Fruit Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Sodium Babassuate, Citrus Paradisi (Grejpfrut) Peel Oil, Kaolin, Illite, Citral*, Limonene*, Linalool*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Palaikykite muilą po vandens srove, keletą kartų patrinkite tarp delnų, kad gautumėte putų ir išsimuiluotumėte viso kūno odą.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat