„Super Blend“ - su taukmedžiu, kakava ir kokosais

Jei jums patinka tankios, veiksmingos, sodrios formulės, jums tikrai patiks „Superblend“. Jį sudaro trys sudedamosios dalys: nerafinuotas taukmedžio sviestas, nerafinuotas kakavos sviestas ir nerafinuotas kokosų aliejus, sukurdamos patikimą ir rūpestingą derinį.

Talpa: 150 ml

„Super Blend“ sviestas yra kompozicija, kurios sudėtyje yra: nerafinuotas taukmedžio sviestas, nerafinuotas kakavos sviestas ir nerafinuotas kokosų aliejus. Tik tiek ir net tiek - paprastas, bet gerumo kupinas nuostabiausių, naudingiausių augalinių aliejų derinys. Panaudojus šį gaminį, oda išreikš savo didžiulį dėkingumą - bus švelnesnė, lygesnė, gyvybingesnė bei skaistesnė. Priemonė puikiai įkūnija „Cztery Szpaki“ įmonės filosofiją: mažiau yra daugiau.

Jokių priedų, fiksatorių ar dirbtinių kvapiųjų medžiagų. Tyras natūralumas. Būtent tai paskatino mus sukurti minimalistinę, bet itin efektyvią „Super Blend“ sviesto formulę. Tai kietos, koncentruotos formos kosmetika, kuri, šildoma rankose - tirpsta, todėl ją tepti labai lengva ir malonu. Dar vienas šio gaminio privalumas – neabejotinai neįkyrus, bet kartu ir nuostabus kvapas, kuriame juntamas visų pirma kokosas ir kakava (iš tiesų tai nestebina, turint omenyje kuklią, bet vis dėl to, savo paprastumu tobulą šios kosmetikos priemonės sudėtį). Mus pasiekė nuomonė, kad galima jį palygini su veganišku „Bounty“ ir reikia pripažinti, kad jis neblogai apibūdina šį aromatą, o be to - žadina vaizduotę (ir apetitą).

„Super Blend“ galite ramiai naudoti viso kūno odai. Jis giliai atkurs odos riebalinį sluoksnį, užtikrins jai maitinimą ir elastingumą. Be to apsaugos nuo nepalankių oro sąlygų ir toksinų patekimo į organizmą. Atsižvelgiant į daugybę šios kosmetikos priemonės privalumų, būtinai reikėtų paminėti, kad ji lėtina odos senėjimą ir apsaugo nuo kenksmingų laisvųjų radikalų. Visa tai pasiekiama didelio antioksidantų kiekio dėka.

Nerafinuotas šalto spaudimo taukmedžio sviestas, kurio pagrindu yra pagamintas „Super Blend“ produktas - tai kietas aliejus, gaunamas iš afrikinio taukmedžio (Butyrospermum Parkii L.) sėklų. Jis regeneruoja ir maitina odą, pagreitina nedidelių žaizdelių gijimą. Sudėtyje yra vitaminų A ir E, kurie jaunina ir saugo odą nuo laisvųjų radikalų. Giliai atkuria odos riebalinį sluoksnį ir saugo ją nuo šalčio bei vėjo. Nealergizuoja, o būtent papildomai ramina alerginius pokyčius (bėrimus, niežėjimą, deginimą). Savo regeneruojamuoju poveikiu jis primena tepalą su vitaminu A, nes turi gydomųjų savybių. Jo veikimą skatina nerafinuotas kakavos sviestas, tai yra aliejus, gautas iš kakavos (Theobroma cacao L.) pupelių. Jame yra daug komponentų, turinčių stiprų antioksidacinį, t.y. polifenolių, poveikį. Tai vertingas oleino, palmitino ir stearino rūgšties šaltinis. Skatina laisvųjų radikalų, atsakingų už ląstelių degradavimą, neutralizavimo procesą.
Apsaugo odą nuo iš aplinkos besiskverbiančių toksinų, kurie sukelia dirginimą ir vietinius uždegimus – todėl rekomenduojamas ypač žmonėms, gyvenantiems dideliuose miestuose, aglomeracijose, pramoninėse zonose. Kakavos sviestas taip pat pasižymi puikiomis drėkinamosiomis savybėmis, apsaugančiomis nuo per didelio odos išsausėjimo. Nerafinuoto šalto spaudimo kokosų aliejaus dėka „Super Blend“ tampa tikra naudingų komponentų – vitaminų B1, B2, B3, B6, C, E, folio rūgšties, kalio, kalcio, magnio, geležies, fosforo ir cinko – bomba.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Cetyl Alcohol.

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Nedidelį kiekį sviesto pašildykite rankose, užtepkite ant odos ir sukamaisiais judesiais masažuokite, kol visiškai įsigers.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat