„Sūri levanda“ - pusrutulio formos vonios burbulas

„Sūri levanda“ - pusrutulio formos vonios burbulo kvapas yra būdingas levandoms - ryškus, saldus ir gaivus. Atpalaiduojančių levandų aliejaus savybių dėka produktas pats peršasi būtinai jį panaudoti vakaro voniai.

Svoris: 55 g

Levandų burbulo nekantriai laukė mūsų likusių, šio aromato kosmetikos priemonių, mylėtojai. Nieko nuostabaus - jis idealiai papildo šią sūriai-mėlyną kolekciją. Burbulo kvapas, kaip įprasta levandoms, yra išskirtinis ir gaivus (o papildomai gaivumą sustiprina taip pat panaudotas citrinų aliejus). Putojančios maudynės su šiuo vonios burbulu atpalaiduoja, o jame esančių maitinamųjų taukmedžio sviesto, kokosų ir migdolų aliejų dėka oda tampa maloniai glotni ir minkšta.

„Sūrios levandos“ burbulo-pusrutulio vonia prieš einant miegoti, padės jums aprimti ir susidoroti su bet kokiomis problemomis. Juk levandos veikia atpalaiduojančiai ir raminančiai, bei mažina stresą. Jos taip padeda malšinti migreninius galvos skausmus.

Panaudojus šį vonios burbulą, jūsų odą pamaitins bei išlygins jame esanti kokosų ir migdolų aliejaus bei taukmedžio sviesto kompozicija. Burbulo dėka lengvai atsipalaiduosite, be to, jis turi detoksikuojantį ir antiseptinį poveikį – taip pat sudėtyje esančios Himalajų druskos dėka.

Mūsų pusrutulio formos vonios burbulai geriausiai jaučiasi grupėje, tai yra Šešių vienetų pakuotėje. Pasirinkdami šį variantą, galite išbandyti visus kvapus ir šiek tiek sutaupyti.

Ir dar viena svarbi informacija visiems, kurie čia pateko su mintimi, jog burbulas ne jiems, kadangi būtent šiuo metu neturi vonios, o tik dubenį ir vandenį. Ką galima padaryti su šilto vandens dubeniu ir mūsų vonios burbulu? Pėdų Spa!

Taigi, jei kas svajoja savo akimis pamatyti nuostabų putojimą, užuosti puikius kvapus ir išbandyti natūralių aliejų naudingąją galią tiesiog ant savo odos - būtent turi puikią progą. Iš patikimų šaltinių žinome, kad po to pėdos yra neįtikėtinai minkštos ir lygios. Bet ir - dėl aliejų - taip pat gana slidžios, taigi rekomenduojame būti atsargiems.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Solanum Tuberosum (Potato) Starch, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Kaolin, CI 77007, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Oil, Sodium Chloride, Citrus Limon Peel Oil, Limonene*, Linalool*, Citral*, Geraniol*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

"Įmeskite burbulą į vonią užpildytą karštu vandeniu, palaukite kol ištirps, įlipkite į vonią, atsipalaiduokite, leiskite kosmetikos priemonei veikti.

Pastaba: Vonios burbulo sudėtyje yra aliejų, kurie ištirpę nusėda ant vonios sienelių, todėl norėdami išvengti nemalonaus užsigavimo, būkite atsargūs iš jos išlipdami."

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat