Žieminis pusrutulio formos vonios burbulas

Šiek tiek saldų, aštraus meduolių kvapo žieminį, pusrutulio formos vonios burbulą būtina įsigyti tiems, kurie meduolius galėtų valgyti ištisus metus, kurie nekantriai laukia žiemos ir Kalėdų. Šios kosmetikos dėka per kelias dešimtis sekundžių jie gali susikurti sau dalelę tos nepakartojamos šventinės atmosferos (tik tiek, kiek reikia įmesti burbulą į vonią su karštu vandeniu ir jį ištirpinti).

Svoris: 55 g

Šio burbulo pavadinimas šiek tiek klaidina - kadangi jis puikiai tinkamas kiekvienu metų laiku - taip pat pavasarį, vasarą ar rudenį. Tačiau šį produktą pavadinome žieminiu, kadangi pagal receptą panaudotų aliejų kvapų kompozicija (apelsinų, cinamono, gvazdikėlių) asocijuojasi su žiemos vakarais prie židinio, su meduoliais ir Kalėdomis. Pažįstame žmones, kurie ištisus metus klausosi Franko Sinatros kalėdinių dainų. Šis vonios burbulas gali būti puikus šios akimirkos priedas. Eteriniai aliejai pasižymi ne tik stulbinančiu aromatu, bei sušildo kūną, bet ir maistingųjų aliejų dėka - tinkamai riebina ir regeneruoja odą.

Apelsinų, cinamono ir gvazdikėlių eterinių aliejų dėka jūsų maudynės vonios burbulu ne tik bus nepaprastai kvapnios, bet ir iš tiesų sušildys kūną sugrįžus iš ilgo žiemos pasivaikščiojimo šaltyje, o taip pat puikiai atpalaiduos. Juolab, jei dar pasigaminsite puodelį karštos kakavos ar arbatos.

Vonios burbulo sudėtyje esantys eteriniai aliejai pasižymi tonizuojančiomis (apelsinų), relaksacinėmis (cinamonas) ir švelniai sušildančiomis (gvazdikėliai) savybėmis.

Mūsų vonios burbulas ne tik pakeis jūsų vonią į namų SPA, bet ir suteiks jūsų odai raminantį bei švelninantį poveikį. Burbulai geriausiai jaučiasi kompanijoje - tai yra Šešių vienetų pakuotėje. Pasirinkdami šį variantą, gaunate ne tik kvepiančių gėrybių atsargas, bet ir piniginei patrauklią kainą.

Svarbi informacija visiems, kas susirūpino vonios stoka. Ką galima padaryti su šilto vandens dubeniu ir mūsų vonios burbulu? Pėdų Spa!

Taigi, jei kas svajoja savo akimis pamatyti nuostabų putojimą, užuosti nuostabius kvapus ir išbandyti natūralių aliejų naudingąją galią tiesiog ant savo odos - dabar turi puikią progą. Iš patikimų šaltinių žinome, kad po to pėdos yra neįtikėtinai minkštos ir lygios. Bet ir - dėl aliejų - taip pat gana slidžios, taigi rekomenduojame būti atsargiems.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI: 

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Solanum Tuberosum (Potato) Starch, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Brassica Campestris (Rapseed) Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Sodium Chloride, Illite, Kaolinite, Eugenia Caryophyllus Oil, Cinnamonum Zeylanicum Bark Oil, Limonene*, Eugenol*, Cinnamal*, Linalool*, Benzyl Benzoate*, Isoeugenol*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Įmeskite burbulą į vonią užpildytą karštu vandeniu, palaukite kol ištirps, įlipkite į vonią, atsipalaiduokite, leiskite kosmetikos priemonei veikti.

Pastaba: Vonios burbulo sudėtyje yra aliejų, kurie ištirpę nusėda ant vonios sienelių, todėl norėdai išvengti nemalonaus užsigavimo, būkite atsargūs iš jos išlipdami.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat