„Citrina ir Rozmarinas“ - pusrutulio formos vonios burbulas

Pusrutulio formos „Citrina ir Rozmarinas“ vonios burbulas odai turi gaivinantį ir išlyginamąjį poveikį, o jūsų savijautai - suteikia energijos, stimuliuoja, atpalaiduoja. Visas šis veiklusis gėris yra išlaisvinamas citrinų bei rozmarinų eterinių aliejų dėka. Sudėtyje esantis žaliasis molis skatina odos valymą ir regeneraciją, o šalto spaudimo kanapių aliejus lėtina odos senėjimo procesą.

Svoris: 55 g

Pusrutulio formos „Citrina ir Rozmarinas“ vonios burbulas patiks gaivių, citrusinių, energiją suteikiančių aromatų su žolelių gaidų priemaiša, gerbėjams. Jei iš vonios tikitės ne tik atpalaidavimo, bet ir teigiamo odos stimuliavimo, artimesnė pažintis su šia kosmetika bus daugiau, nei patartina. Jį panaudojus, oda tampa maloniai atgaivinta, pamaitinta ir žymiai lygesnė. Be akivaizdžių, energijos suteikiančių, atpalaiduojančių savybių, vonios burbulas turi valomąjį, regeneruojantį ir raminantį poveikį odai. Šį poveikį pasieksite produkto sudėtyje esančių naudingų aliejų, žaliojo molio bei citrinų ir rozmarinų eterinių aliejų dėka.

Šis pusrutulio formos vonios burbulas patiks gaivių, citrusinių, energiją suteikiančių aromatų su žolelių gaidų priemaiša, gerbėjams. Jei iš vonios tikitės ne tik atsipalaidavimo, bet ir teigiamo odos stimuliavimo, artimesnė pažintis su šia kosmetika bus daugiau, nei patartina. Juk po ilgos, kaitrios dienos, nėra nieko malonesnio, kaip gaivinanti vonia su šiuo burbulu.

Jį panaudojus, oda tampa maloniai atgaivinta, pamaitinta ir žymiai lygesnė. Be akivaizdžių energijos suteikiančių, atpalaiduojančių savybių, pusrutulis turi valomąjį, raminantį ir regeneruojantį poveikį odai. Šį poveikį pasieksite produkto sudėtyje esančių naudingų aliejų, bei eterinių aliejų dėka.

Mūsų pusrutulio formos vonios burbulai geriausiai jaučiasi grupėje, tai yra Šešių vienetų pakuotėje. Pasirinkdami šį variantą, galite išbandyti visus kvapus ir šiek tiek sutaupyti.

Ir dar viena svarbi informacija visiems, kurie čia pateko su mintimi, jog burbulas ne jiems, kadangi būtent šiuo metu neturi vonios, o tik dubenį ir vandenį. Ką galima padaryti su šilto vandens dubeniu ir mūsų vonios burbulu? Pėdų Spa!

Taigi, jei kas svajoja savo akimis pamatyti nuostabų putojimą, užuosti nuostabius kvapus ir išbandyti natūralių aliejų naudingąją galią tiesiog ant savo odos - būtent turi puikią progą. Iš patikimų šaltinių žinome, kad po to pėdos yra neįtikėtinai minkštos ir lygios. Bet ir - dėl aliejų - taip pat gana slidžios, taigi rekomenduojame būti atsargiems.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Solanum Tuberosum (Potato) Starch, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil, Montmorillonite, Citrus Limon Peel Oil, Sodium Chloride, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf, Limonene*, Citral*, Linalool*, Geraniol*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Įmeskite burbulą į vonią užpildytą karštu vandeniu, palaukite kol ištirps, įlipkite į vonią, atsipalaiduokite, leiskite kosmetikos priemonei veikti.

Pastaba: Vonios burbulo sudėtyje yra aliejų, kurie ištirpę nusėda ant vonios sienelių, todėl norėdami išvengti nemalonaus užsigavimo, būkite atsargūs iš jos išlipdami.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat