„Degutas“ - natūralus skystas muilas probleminei odai

Natūralus skystas tirštos formulės muilas, uždarytas stikliniame buteliuke, puikiai putoja ir kruopščiai valo viso kūno odą. Deguto sudedamosios dalies dėka, jis bus tobulas pasirinkimas asmenims, kovojantiems su visų rūšių odos ligų simptomais, tokiais kaip seborėjinis dermatitas, atopinis dermatitas ar spuogai.

Talpa: 500 ml

Nauja mūsų deguto muilo versija sukurta tiems, kurie kovoja su įvairiausiomis odos problemomis ir vertina naudingąsias deguto savybes šioje srityje, bet galbūt norėtų pakeisti kietą muilą į skystą. Daugelio žmonių požiūriu, tokia formulė yra patogesnė ir lengviau taikoma (taip pat ir ant galvos odos). Variantas butelyje taip pat pašalina pernelyg didelio specifinio deguto kvapo, kurį skleidžia gabalėlis, plitimo problemą. Jis (intensyviai!) jaučiamas tik pradedant dozuoti muilą.

Jeigu ieškote, kas galėtų pašalinti nemalonius psoriazės, varginančių pleiskanų, seborėjinio dermatito ar egzemos simptomus - būtent šis muilas bus puikus jūsų sąjungininkas kasdienėje kovoje su šiomis odos ligomis. Sudėtyje esančio beržo deguto dėka, jis išsiskiria savotišku ir gana prieštaringu aromatu (juntamos nelabai malonios kvapų gaidos: rūkykla/sudėvėtos kojinės/rūkytas kumpis/derva/dvokas/įrašykite pasirinktą apibūdinimą šiai būsenai). Tačiau nepaisant išskiriamo kvapo, deguto muilas turi labai daug sirgalių, kurie be jo neįsivaizduoja savo problemiškos odos priežiūros.

Beržo degutas, kurį mes naudojame muilo gamyboje, yra riebaus, tamsios spalvos ir labai intensyvaus, aštraus kvapo skysčio pavidalo. Tai sudedamoji dalis, kurios dėka muilas pasižymi dezinfekuojančiu, niežulį mažinančiu, antiseptiniu, priešuždegiminiu, antiparazitiniu, pleiskanų kiekį mažinančiu, priešgrybeliniu ir keratoplastiniu poveikiu (jo dėka suminkštinamas epidermio stratyn corneum sluoksnį). Nemažai, ar ne? Nes degutas - tai gėris: jis gali padaryti tikrus stebuklus probleminei odai ir išgydyti tai, su kuo niekaip iki šiol nepavyko susidoroti.

Be to, degutas turi ir švelnaus anestetiko poveikį, kuris teigiamai veikia odos problemų turinčių žmonių savijautą, kadangi puikiai numalšina simptomus. Be to yra nuostabi priežiūros priemonė. Viena substancija, o kiek teigiamų savybių!

Starling skystas muilas - tai atsakas į prašymus tų asmenų, kurie (dėl įvairių priežasčių) nemėgsta kubelių. Galbūt tai higienos ar patogumo klausimas, o gal tiesiog - skirtingi prioritetai muilo pavidalo atžvilgiu. Kurdami šį produktą, stengėmės nepamiršti ir ekologiškumo aspektų. Todėl naudojant jau nedidelį muilo kiekį, jis gerai putoja ir yra lengvai nuplaunamas, tam nereikia daug vandens. Jį supilstome į stiklinius butelius, kuriuos galima iš naujo papildyti mūsų fizinėse parduotuvėse arba perkant dideles muilo papildymo pakuotes.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Cocoate, Decyl Glucoside, Potassium Olivate, Betula Alba Oil.

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Išspauskite nedidelį gaminio kiekį ant drėgno delno, švelniai paskirstykite, tada kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat