"Meškiukas“ su lanolinu - natūralus muilas

„Meškiukas“ yra muilas, kurį galima naudoti odos priežiūrai nuo pirmosios gyvenimo dienos. Muilo sudėtis yra minimalistinė, visiškai apgalvota, todėl jį saugu naudoti net jauniausiems vaikams.

Svoris: 110 g

„Meškiukas“ yra pats švelniausias muilas „Cztery Szpaki“ įmonės pasiūlyme - prie jo nebuvo pridėta eterinių aliejų ar dažiklių, todėl jis yra paprastas, švelnus ir ypatingas muilas. Dėl minimalistinės, klasikinės kompozicijos, visa šeima gali sėkmingai juo naudotis - tiek suaugusieji, tiek vaikai (jau nuo pirmosios gyvenimo dienos). Verta paminėti, kad šio muilo sudėtyje, be kita ko, yra lanolino (žaliavos, gaunamos iš avių vilnos), kuris suteikia odai švelnumo ir neleidžia pernelyg išgaruoti vandeniui iš epidermio.

„Meškinas“ - vienas labiausiai universalių mūsų muilų. Dėl jo minimalistinės, klasikinės kompozicijos, šis muilas tinka visai šeimai – tiek suaugusiems, tiek vaikams. Tačiau mes jį rekomenduojame ypač patiems mažiausiems, ne tik dėl žavingo pavadinimo – subalansuota naudingų aliejų sudėtis kartu su lanolinu puikiai ir švelniai valo odą, o taip pat ją maitina bei saugo nuo nepageidaujamo išorės veiksnių poveikio.

„Meškinas“ kartu su aliejumi „Antytė“, kuris yra skirtas jautriai odai nuo pirmos kūdikio gyvenimo dienos, tapo jaunų mamyčių mėgstamu gaminiu bei vaikų priežiūros priemone, kurią noriai rekomenduoja gimdymo mokyklose dirbantys specialistai. Tai, mūsų manymu, viena geriausių jo rekomendacijų. Šis kubelis yra švelnumo sinonimas, todėl jį noriai naudoja žmonės, turintys odos problemų, susijusių su alergija ar išsausėjimu. Dėl savo drėkinamojo poveikio, „Meškinas“ yra dažnai naudojamas veido prausimui. Jį taip pat galima sėkmingai naudoti kelių etapų makiažo valymui.

Lanolinas nuo neatmenamų laikų medicinoje buvo naudojamas kaip tepalų ir kremų žaliava – daugiausia dėl savo valomųjų, išlyginančių ir riebalinančių savybių. Ant epidermio paviršiaus sukuria švelnią plėvelę, kuri sumažina vandens išgaravimą.

„Meškinas“ naudojamas su tyriausiu (tiksliai) malonumu. Tą pojūtį sukelia švelnios, bet gana gausios, malonios putos. Kvepia natūraliai ir švelniai, todėl patiks neutralių, nedirginančių kvapų mėgėjams.

Ingredients/INCI:

Sodium Shea Butterate, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Lanolin.

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimas:

Palaikykite muilą po vandens srove, keletą kartų patrinkite tarp delnų, kad gautumėte putų ir išsimuiluotumėte viso kūno odą.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat