„Anglis“ - natūralus muilas

Juodasis muilas su aktyvuota anglimi yra minimalistinis, į užduotis orientuotas ir veiksmingas gaminys. Puikiai tinka probleminės odos – seborėjinės, linkusios į spuogus ar inkštirus – priežiūrai.

Svoris: 110 g

Detoksikuojantis muilas su aktyvuota anglimi yra paprasta, į užduotis orientuota ir efektyvi priemonė. Jame esanti aktyvuota anglis sugeria nešvarumus, atveria ir išvalo poras, suvienodina odos atspalvį ir pašviesina randus. Ši kosmetinė priemonė yra nepakeičiama kovojant su spuogais, inkštirais ar seborėjine oda. Reguliariai naudodami muilą su aktyvuota anglimi, užtikrinsite savo odai valomąją terapiją, už ką, labai tikėtina, jūsų oda atsidėkos spindinčia išvaizda ir, be abejo, reikšmingai pagerėjusia jos būkle.

Anglies muilas tai tikras vaistas nuo tipinių problemų, žinomų visiems probleminės odos savininkėms ir savininkams. Kalbame apie spuogus, pernelyg didelį riebalų išsiskyrimą, seborėją, spalvos pasikeitimą, išsiplėtusias ir nešvarias veido poras ir kitus šiaip sau malonius dalykus. Bet visų pirma - apie spuogus. Reguliariai naudodami muilą su aktyvuota anglimi, savo odą gydysite antibakterine ir valomąja terapija, kuri greičiausiai jus apdovanos spindinčia išvaizda ir, žinoma, ryškiu būklės pagerėjimu. Sumažinsite pernelyg didelį blizgesį (ypač T zonoje), sumažinsite riebalų perteklių ir užkirsite kelią naujų spuogų susidarymui. Tik neužmirškite, kad panaudojus muilą, reikia gerai sudrėkinti odą, nes nemažą kiekį jo privalumų kartais lydi kenksmingas polinkis sausinti odą. Tačiau manome, kad šito galima išvengti taikant atitinkamą priežiūrą.

Vienas svarbiausių mūsų spuoguotai odai muilo komponentų yra aktyvioji anglis. Ji pasižymi stipriomis valomosiomis savybėmis, sugeria riebalų perteklių ir ant odos susikaupusius nešvarumus. Naudojamas priežiūroje sistemingai, valo ir sumažina riebalinėse liaukose susidarančių riebalų kiekį, o tai žymiai sumažina atvirų spuogų (inkštirų) kiekį. Panaudojus anglies muilą, rekomenduojame papurkšti odą toniku arba hidrolatu, kad būtų atkurtas odos rūgščių-šarmų balansas (teisingas odos pH yra šiek tiek rūgštus ir svyruoja tarp pH = 4,7-5,6).

O grįžtant prie viso šio sąmyšio pagrindinio kaltininko... Spuogai - kokie jie yra - visi mato. O ar visi žino, į ką iš tiesų žiūri ir kokia yra jų atsiradimo priežastis? Prieš mūšį yra pravartu atlikti žvalgybą, todėl turime jums nedidelę atmintinę su spuogų tipais.
„Ąžuolo galiūno“ juodas, anglies sluoksnis kruopščiai nuvalo vyriškio odą, nepaisant, ar jis grįžo iš karo, ar išgyvenimo žygio, ar tiesiog iš maisto prekių parduotuvės, nešinas pvz., nusipirktu pusryčiams jogurtu. Galų gale, tam tikromis aplinkybėmis žmogus turėtų tiesiog pasirodyti deramai (arba, šiuo atveju, tiesiog, būti švarus). Aktyvintoji anglis pasižymi stipriomis valomosiomis savybėmis, sugeria riebalų perteklių ir ant odos susikaupusius nešvarumus. Pastoviai naudojamas priežiūrai, valo ir sumažina riebalinėse liaukose gaminamų riebalų kiekį. Tokiu būdu žymiai sumažėja atvirų spuogų (vadinamų inkštirais, t. y. tų tamsių, įkyrių taškelių) kiekis.

Panaudojus muilą, kuriame yra aktyvintos anglies, patariama naudoti toniką arba hidrolatą. Suprantame, kad daugeliui vaikinų tai nuskambės kaip pažangi alchemija, bet tai tiesiog natūralaus odos pH atkūrimo klausimas. Taip pat svarbu, kad oda būtų tinkamai hidratuota. Tam tikslui galima panaudoti žmonos, partnerės ar kambario draugo turimą panašų kremą. Tačiau perspėjame, kad tokioje situacijoje reikėtų būti atsargiems dozuojant – toks didesnių kiekių vagišiavimas gali baigtis nemaloniu tyrimu dėl įtartinai didelio pakuotės turinio praradimo. Taigi, verta rinktis nepriklausomybę: įsigykite savo kremą (geriausia „Supercream“) ir naudokite tiek, kiek širdis (tiksliau oda) geidžia. Panašiai tenka padaryti ir tuo atveju, kai nėra anksčiau paminėto kambario draugo ar draugės - tuomet žmogus turi pasikliauti tik savo jėgomis.

Vyrui panaudojus žalią sluoksnį su laurų aliejumi, pasklinda unikalus, eterinis, paslaptingas aromatas ir maitina nualintą epidermį. „Ąžuolą galiūną“ galite be jokių abejonių naudoti visam kūnui.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Shea Butterate, Sodium Castorate, Activated Charcoal.

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Palaikykite muilą po vandens srove, keletą kartų patrinkite tarp delnų, kad gautumėte putų ir išsimuiluotumėte viso kūno odą.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat