„Linai ir ramunėlės“ natūralus muilas

„Linai ir ramunėlės“ yra muilas, puikiai tinkantis jautrios, reiklios, į alergiją linkusios ir sausos odos priežiūrai. Vertingų aliejų ir ramunėlių kompozicija rūpinasi ja, ramina ir intensyviai maitina.

Svoris: 110 g

Dėl didelio linų sėmenų aliejaus, taukmedžio ir kakavos sviesto kiekio oda po „Linų ir ramunėlių“ muilo naudojimo bus ne tik gerai išvalyta, bet ir švelni, lygesnė bei pamaitinta. Tiesiog - atsipalaidavusi. Tai muilas, kuris dėl savo raminančių savybių tobulai tinka reikliai, į išsausėjimą ir alergiją linkusiai odai. Kai kurie jį sėkmingai naudoja veidui prausti, nes nesukelia nemalonaus tempimo pojūčio ir nedžiovina odos, o tuo pačiu puikiai veikia kaip valomoji kosmetika po pirminio makiažo pašalinimo.

Jeigu ieškote muilo, pasižyminčio paprasta sudėtimi, švelnaus odai ir neutralaus kvapo - esate tinkamoje vietoje. Muilo kubelis „Linas ir Ramunėlė“ akcijoje - tai mūsų švelnumo ir malonumo pojūčio supratimas. Jame nėra eterinių aliejų, tai reiškia, yra bekvapis ir dėl to nesukelia jokio dirginimo poveikio. Šito dėka muilą dėka gali laisvai naudoti visi šeimos nariai, įskaitant vaikus.

Savo sudėtyje šis produktas turi linų aliejaus, taukmedžio bei kakavos sviesto, todėl „Linas ir Ramunėlė“ muilu nuprausta jūsų oda bus ne tik švari, bet ir minkšta, glotni ir pamaitinta. Tiesiog - atsipalaidavusi. Tai kubelis, kuris dėl savo raminančių ir gydomųjų savybių puikiai tinka kasdienei reiklios, linkusios į sausėjimą ir alergines reakcijas, odos priežiūrai. Kai kas sėkmingai šį muilą vartoja veido prausimui, nes šis produktas neturėtų sukelti nemalonaus sutraukimo ir sausėjimo jausmo, bet pasitvirtina kaip valomoji kosmetika pašalinus pirmą makiažo sluoksnį.

Mus pasiekia labai daug nuomonių, dėl to mes žinome, kad išskyrus „Meškiną“, muilo „Linas ir Ramunėlė“ kubelis yra neįkainojamas kovoje su nepageidaujamu AD (atopinio dermatito) poveikiu. Jeigu ieškote papildomos paramos siekiant nuramintos, pamaitintos ir švelnios odos, apsaugotos nuo dirginimo, rekomenduojame dirstelėti į mūsų „Super Blend“ kūno sviestą – jis puikiai papildys šį muilą.

Norint naudoti „Liną ir Ramunėlę“, nebūtina turėti jautrią odą - pakanka, kad pasirinkdami kosmetiką, vadovaujatės minimalistine sudėtimi ir mėgstate paprastus, klasikinius receptus paremtus natūraliais komponentais, neturinčius papildomų substancijų. Tai muilas, kuris pavergia širdis ne tik dėl savo poveikio, bet ir... išvaizdos. Ramunėlių ir linų aliejaus dėka, muilo struktūroje yra matomos švelnios dėmelės ir džiovintos dalelės. Dėl to, šis muilas atkreipia dėmesį ir išdidžiai prisistato vonios kambaryje.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Sodium Cocoa Butterate, Sodium Linseedate, Chamomilla Recutita Flower.

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Palaikykite muilą po vandens srove, keletą kartų patrinkite tarp delnų, kad gautumėte putų ir išsimuiluotumėte viso kūno odą.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat