„Dilgėlė“ - natūralus muilas

Į muilo maistinę bazę nusileido malta dilgėlė, nuo kurios muilas pasiskolino ne tik pavadinimą, bet ir sultingai žalią spalvą. Spygliuočių medžių eterinių aliejų sudėtis suteikia muilui natūralų, miško kvapą.

Svoris: 110 g

Žalia, unikali „Dilgėlės“ spalva atsirado dėl... dilgėlės. Be spalvos suteikimo, šiek tiek juntamos augalo dalelės lygina ir masažuoja odą, todėl muilas gali būti švelni alternatyva šveitikliui. Be to, dilgėlė turi raminamąjį, valomąjį ir tonizuojantį poveikį, taip pat maitina odą ir plaukus. Dėl spygliuočių medžių: kedro, pušų, eglės ir kadagio eterinių aliejų gabalėlis kvepia tikru mišku.

Jeigu šis muilas būtų aktorius, tai didelėje Holivudo produkcijoje vaidintų pagrindinį herojų - tipišką piktadarį, kuris filmo pabaigoje parodytų savo visiškai kitą veidą: nuo gaisro išgelbėtų senutę, įsivaikintų mažą kačiuką, ar keptų kaimynams obuolių pyragus ir apskritai - tiesiog būtų visų mylimas. Tokia laiminga pabaiga. Tas herojus, o tiksliau - herojė - tai... dilgėlė. Nuožmi piktžolė, su kuria siejasi skausmingi vaikystės prisiminimai ir kurios visi stengiasi vengti. Apie jos naudingas savybes visi esame jau kažką girdėję, tačiau tik neseniai ji pradėjo pelnytai spindėti šlovės šviesoje. Ir teisingai!

Mūsų klasikinio Starlings muilo sudėtyje dilgelės yra sumaltos (žinoma, anksčiau išdžiovintos), ir jos lemia tiek kubelio išvaizdą, tiek jo poveikį. Žalia, unikali kubelio spalva - tai būtent Urtica Dioica (ar pastebėjote, kad lotynų kalba pavadinimas skamba itin rimtai?) nuopelnas. Šio augalo dėka muilas ne tik pasižymi gražiu atspalviu, bet dar yra paįvairintas juntamomis dilgėlių dalelėmis, kurios švelniai išlygina ir masažuoja odą, tokiu būdu šis produktas gali būti šveitiklio „soft“ (o netgi labai „soft“) pakaitalu. Maža to - dilgėlės turi raminantį, švarinantį ir tonizuojntį poveikį, o be to, maitina odą bei plaukus. Taigi, nenuostabu, kad mūsų močiutės šį augalą labai mėgo ir vertino dėl jo naudingų savybių.

Kubelio sodri, tamsiai žalia spalva asociuojasi su mišku. O šį produktą pauostę, tiesiog suprasite, kad būtent į tą mišką patekote. Kedro, pušies, eglės ir kadagio eterinių aliejų dėka pajusite, kad jūsų vonios kambarys tiesiog tampa medžiais, spygliais ir sakais kvepiančia giria. Labai lengva užsimiršti.

Na, ir turbūt reikia pabrėžti (nes net ir mes pasimetėme) - dilgėlių muilas NEDIRGINA. Taigi - nesijaudinkite, galite muiluotis. Nuoširdžiai rekomenduojame.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Shea Butterate, Sodium Castorate, Urtica Dioica Leaf, Juniperus Communis Fruit Oil, Picea Excelsa Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Limonene*, Linalool*. 

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Palaikykite muilą po vandens srove, keletą kartų patrinkite tarp delnų, kad gautumėte putų ir išsimuiluotumėte viso kūno odą.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat