„Eukaliptas ir šalavijas“ – kanapių muilas „Savon Noir“.

Šis kalio pagrindu pagamintas gaminys nėra kieto gabalėlio ar net skysčio pavidalo – jis būna tirštos, gelinės pastos pavidalo. Paėmus truputį ant delno ir sumaišius su šiltu vandeniu, jis tampa aksominis ir lengvai pasiskirsto ant odos. „Cztery Szpaki“ versija buvo pagrįsta klasikiniu nuo šimtmečių žinomu receptu, su nedidele, vietine naujove.

Svoris: 250 g

Mūsų „juodasis muilas“ Savon Noir (kuris – staigmena – visai ne juodas) buvo gaminamas pagal tradicinį receptą, tačiau norėdami suteikti vietinio skonio, jį praturtinome kanapių aliejumi. Taip pat pridėjome natūralių eterinių aliejų: eukaliptų, šalavijų ir rozmarinų. Dėl to muilas ne tik švelniai valo ir rūpinasi oda, bet ir puikiai kvepia. Gaivus eukalipto su žolelių natomis derinys, tai buvo pataikymas į dešimtuką.

Tradicinis „Savon Noir“ atrodo kiek kitaip nei dauguma populiariausių muilų. Ši kosmetikos priemonė pagaminta kalio pagrindu, neįgauna kieto kubelio ar skysčio formos – ji turi tiesiog tirštos, gelinės pastos pavidalą. Paėmus šiek tiek jo ant delno ir sumaišius su šiltu vandeniu, jis tampa aksominis ir lengvai pasiskirsto ant odos. Jeigu akimirką palaikysite šį muilą rankose, jis sušils ir maloniai ištirps tarp pirštų. Paskirstę „Savon Noir“ muilą ant kūno, oda taps maloniai minkšta ir lygi.

Visų pirma už šį poveikį yra atsakingas alyvuogių aliejus, sudarantis šio muilo pagrindą. Jame yra daug vitamino E (vadinamo taip pat jaunystės vitaminu), o taip pat vitamino F, kuris saugo odą nuo drėgmės praradimo. Taigi, „Savon Noir“ puikiai tinka žmonėms, turintiems sausą, kuperozinę ir net riebią bei į spuogus linkusią odą. Tai gali padėti reguliuoti pernelyg didelę riebalų (sebumo) gamybą.

Natūralių savybių dėka, šį muilą galima naudoti ir kaip mechaninio šveitimo pagrindą – jis padės efektyviai pašalinti negyvas odos ląsteles, pagreitins natūralų šveitimo procesą, bei papildomai pamaitins odą. Visų pirma, būtent dėl to „Savon Noir“ muilas jau nuo neatmenamų laikų buvo naudojamas kaip vienas iš pagrindinių Hamamo ritualo elementų. Šis terminas pažodžiui reiškia turkišką pirtį arba sauną, o pats ritualas yra neįtikėtinai atpalaiduojantis ir malonus. Šiek tiek primena šiuolaikines SPA procedūras ir vyksta keliais etapais. Pirmasis etapas - tai malonus odos šildymas ir maksimalus odos porų atidarymas pirtyje ar garų vonioje, o namuose - tiesiog šiltame (bet ne pernelyg karštame!) duše. Tada ant paruoštos, įkaitintos odos paskirstykite „Savon Noir“ muilą ir palikite kelioms minutėms, kad jis pradėtų tinkamai veikti. Praėjus šiam laikui, reikia nušveisti odą, naudojant šveitimo pirštinę (geriausia mūsų gamybos, nes ji yra ypatinga) - apvaliais judesiais įtrinkite muilą į odą ir nuplaukite ją šiltu vandeniu. Taip pat galite papildomai ant viso kūno odos užtepti molio kaukę (dažniausiai „Ghassoul“). Ritualas baigiamas masažu naudojant aliejų. Šiam tikslui mes rekomenduojame naudoti mūsų masažui skirtą kanapių žvakę „Eukaliptas ir Šalavijas“, kuri yra tobulai suderinta su muilu.

Hamamo ritualas įkvėpė mus sukurti ypatingą priežiūros ir atsipalaidavimo rinkinį.
Mes jį pavadinome labai paprastai ;) „Relakso“ rinkinyje surasite kanapių „Savon Noir“ bei eukalipto ir šalavijo kvapo žvakę masažui, o taip pat unikalią, originalią, specialiai mūsų užsakymu pasiūtą šveitimo pirštinę. Manome, kad ši trijulė yra tobulas dovanėlės pasiūlymas.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Potassium Olivate, Potassium Hempate, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Salvia Lavandulifolia Leaf Oil, Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Citral*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Paimkite ant delnų šiek tiek pastos ir sumaišykite ją su trupučiu vandens, kol gausite skystą konsistenciją. Paskirstykite muilą ant viso kūno odos, palikite 5-10 minučių, tada nuplaukite šiltu vandeniu, naudodami šveitimo pirštinę. Po tokios procedūros oda bus ne tik gerai nuvalyta, bet ir lygi bei minkšta.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat