„Hamamelis“ - hidrolatas

Hamamelio hidrolatą galima naudoti kaip švelnų veido toniką arba gaivinančią veido dulksną. Universalus švelnaus aromato preparatas, ypač rekomenduojamas probleminei, riebiai ir spuoguotai odai. Jis atgaivins, nuramins ir regeneruos odą. Jis taip pat yra puiki visų rūšių skalavimo, kaukių, tonikų ar kondicionierių sudedamoji dalis arba kaip drėgmę išlaikantis pagrindas plaukų aliejavimo procese.

Talpa: 100 ml

Šis hidrolatas kuriamas distiliuojant garais, daugiausia žievę ir lapus, o kartais ir hamamelio žiedus. Jį sudaro vandenyje tirpios (būdingos konkrečiam augalui) veikliosios medžiagos ir nedidelis kiekis eterinio aliejaus, atsakingo už švelnų žolelių kvapą. Asmenys, kurių oda yra riebi, linkusi į spuogus ir dirginimą, tikrai susidraugaus su hamamelio hidrolatu.

Hidrolatas (arba gėlių vanduo) sukuriamas kaip šalutinis eterinių aliejų gamybos efektas distiliavimo proceso metu. Apie šimto laipsnių temperatūros garai suteikia sąlygas išsiskirti aliejų molekulėms, ir jas išlaisvina iš augalo vidaus. Po to jie atšaldomi susikondensuoja ir susidaro dvifazis distiliatas. Viršutinis sluoksnis - tai eteriniai aliejai, o apatinis - vanduo, t.y. augalinis hidrolatas. Gaminį laisvai galima naudoti veido, kūno ar plaukų priežiūrai.

Tai kosmetikos priemonė, kuri be abejo patiks universalių produktų mėgėjams. Gėlių vanduo buteliuke su purkštuvu sėkmingai atstoja toniką – tiesiog papurkškite juo veidą arba patepkite odą vatos diskeliu (rekomenduojame daugkartinio naudojimo diskelius). Panaudoję veido prausimo priemonę, o po to, iškart hidrolatą, ne tik atkursite tinkamą jo pH, bet ir paruošite jį kitiems priežiūros etapams.

Šiaurės Amerikoje savaime augančio kompaktiško krūmo, sodinio hamamelio, hidrolatas daugiausia gaunamas iš žievės ir lapų. Jo naudingą poveikį ir savybes atrado vietiniai tos teritorijos gyventojai, todėl jis dar vadinamas „indėnų auksu“. Sodinis hamamelis yra žinomas dėl įvairius odos išbėrimus ir sudirginimus švelninančio poveikio. Dėl to rekomenduojama hamamelio hidrolatu tepti problemišką odą, linkusią į spuogus, inkštirus ir kitus nelabai malonius netikėtumus. Jis gali padėti efektyviai „nuraminti“ aktyvius uždegimus ir užkirsti kelią kitų pakitimų formavimuisi. Jį be abejo įvertins ir asmenys, turintys problemų su pernelyg riebia oda ir išsiplėtusiomis poromis – pasižymi antiseborėjinėmis ir normalizuojančiomis savybėmis. Raminančių savybių dėka, papildomai jį gali naudoti ir asmenys turintys kuperozinę odą. Taip pat padės sumažinti patinimą.

Įdomu tai, kad hamamelio hidrolatas, palyginus, pasižymi gana stipriu antioksidaciniu poveikiu. Todėl patariame jį įtraukti į brandžios, išsausėjusios, pavargusios ir raukšlėtis linkusios odos priežiūrą. Hidrolatas odą pašviesins, pamaitins ir nuramins.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Hamamelis Virginiana Leaf Water, Gluconolactone, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Calcium Gluconate.

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

1. Tonizavimas ir valymas – užpurkškite ant vatos diskelio ir švelniai nuvalykite veido odą.

2. Atgaivinimas – užmerkite akis ir apipurkškite veidą bei dekolte.

3. Odos maitinimas po akimis - užpurkškite ant vatos diskelio ir uždėkite ant užmerktų akių. Palikite 5 minutėms.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat