„Karalius Lauras“ - natūralaus muilo kubelis

„Karalius Lauras“ - tai mūsų požiūris į klasikinį laurų muilą, kuris šimtmečius garsėjo savo naudingomis savybėmis odai. Kubelio kvapą sustiprinome eterinio kipariso aliejaus gaivumu.

Svoris: 110 g

Four Starlings natūralūs muilai, kurių sudėtyje pagrindinai yra aukštos kokybės augaliniai aliejai, yra kuriami tradiciniu šalto metodo būdu, o visas kūrimo procesas tai tik rankų darbas. „Karalius Lauras“ dėka naudingo laurų aliejaus turi giliai valantį poveikį, o taip pat užtikrina švelnią jautrios, sausos ir probleminės odos priežiūrą. Kipariso eterinis aliejus suteikia kubeliui medienos ir balzamo kvapą.

Jei ieškote paprasto, tikslinės paskirties muilo, kuris veiksmingai išvalo ir puoselėja reiklią, gležną ar linkusią pažeidimams odą, esate tinkamoje vietoje, nes „Karalius Lauras" yra mūsų klasikinio laurų muilo interpretacija.

Mūsų mėgstamiausio, naudingo kubelio pagrindą sudaro kokosų, ricinos, bei alyvuogių aliejus ir taukmedžio sviestas, o taip pat kilniojo lauramedžio, kitaip vadinamo - laurų - aliejaus. Šis ingredientas yra tikras Viduržemio jūros senovės kultūros herojus – juk senovės Graikijoje ir Romoje laurų vainikai buvo šlovės ir triumfo simbolis. Juos dėvėjo olimpinių žaidynių nugalėtojai, iškilūs piliečiai, kunigai, poetai ir herojai. Laurui buvo priskiriamos galingos savybės – jis turėjo apsaugoti nuo burtų, audrų ar ligų (manoma, kad Neronas maro metu keldavosi prie laurų medžio).

„Karaliaus Lauro“ sudėtyje laurų aliejaus koncentracija yra apie 7%, todėl kubelis idealiai tiks jautrios ir alergiškos odos priežiūrai. Šio aliejaus dėka muilas yra kosmetikos priemonė, kuri:

reguliuoja riebalų (sebumo) gaminimą
išvalo odą
atkemša poras
sumažina spuogų išsiveržimų intensyvumą
suminkština odą ir padaro ją švelnesnę
slopina uždegiminius procesus
Laurų muilo kvapą apibrėžtume kaip… specifinį. Stiprus, žolelių, švelnus sultinio aromatas, dažnai esantis neperžengiama naudojimo riba. Todėl mūsų kubelį nusprendėme „pagardinti“ kipariso aliejumi, kuris neturi įtakos lauro kilmingumui, bet šauniai išgauna iš jo tai, kas geriausia. Muilas pasižymi švariu, gaiviu, medienos ir spyglių aromatu. Taip kilmingai.

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Sodium Shea Butterate, Sodium Laurate, Sodium Hempate, Montmorillonite, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Limonene*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Padėkite kubelį po vandens srove, keletą kartų pamuiluokite rankas, kad susidarytų putos, ir nuplaukite jomis kūno odą.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat