„Keptas obuolys“ - natūralus skystas muilas

Muilas „Keptas obuolys“ puikiai kvepia, gerai putoja, o tuo pačiu yra tobulai tirštas ir maloniai gelinis - todėl jo užtenka ilgam laikui. Tiesiog lašo pakanka gerai nusiplauti rankas. Tiesą sakant, ne tik rankas, nes priemonė puikiai tiks ir kaip dušo želė.

Talpa: 500 ml

Muilas „Keptas obuolys“ puikiai kvepia, gerai putoja, o tuo pačiu yra tobulai tirštas ir maloniai gelinis - todėl jo užtenka ilgam laikui. Tiesiog lašo pakanka gerai nusiplauti rankas. Tiesą sakant, ne tik rankas, nes priemonė puikiai tiks ir kaip dušo želė.

Ką manote apie... skystą „Keptą obuolį“? Mes tvirtai tariame: TAIP. Pirma: dėl to, kad Starlings muilai - tai nepakartojami produktai, kuriuos teisingai vadiname „skystuoju auksu“. Galite paklausti: kas gi tokio nuostabaus yra skystame muile? Patikėkite, yra. Mūsiškius kuriame pagal autorinę technologiją, o jų kūrybinis procesas - tai savotiška alchemija. Dėl to jo formulė yra nepakartojama - maloniai tiršta, nepaprastai naši, švelni rankoms ir visam kūnui.

Muilo sudėties pagrindas - glicerinas yra natūralus humektantas - drėkinga odą, minkština ją ir slopina odos traukimo pojūtį. Mūsų muile gliceriną papildėme paprastais, klasikiniais kokosų ir alyvuogių aliejais. Jų poveikis - maitinantis ir apsauginis - užkerta kelią per dideliam vandens pasišalinimui iš epidermio bei taip apsaugo jį nuo išsausėjimo. Muilo sudėtyje esantis kokamidopropilo betainas - tai paviršinio aktyvumo medžiaga, turinti valomąjį, bet ir minkštinamąjį bei lyginamąjį poveikį. Decilgliukozidas taip pat pasižymi plovimo ir emulsinimo savybėmis, o be to gerai stabilizuoja putas. Tai vienas švelniausių, nedirginančių ploviklių – dėl to jį gali naudoti asmenys, turintys odos problemų bei vaikai.

„Keptas obuolys“ kvepia saldžiai pikantišku natūralių eterinių cinamono, vanilės bei muskato riešutų aliejų mišiniu. Vienu žodžiu: skanumėlis. Aromatą (o taip pat savybes) užkariauja mūsų rankomis pagamintas obuolių gliceritas, kuris maloniai drėkina ir tonizuoja odą.

Psst. Muilo sudėtyje esantis eterinis cinamono aliejus kartais mėgsta „iškrėsti šposą“ asmenims, turintiems labai jautrią odą, todėl pirmiausia patikrinkite, ar produktas nesukelia jums alerginės reakcijos.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Glycerin, Aqua, Potassium Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Olivate, Decyl Glucoside, Pyrus Malus Fruit Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Myristica Fragrans Fruit Oil, Amyris Balsamifera Bark Oil, Vanilla Planifolia Fruit Oil, Sodium Chloride, Limonene*, Eugenol*, Linalool*, Cinnamal*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Išspauskite nedidelį gaminio kiekį ant drėgno delno, švelniai paskirstykite, tada kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat