„Žiema“ - natūralus muilas

Muilas „Žiema“ kvepia meduoliais, todėl norisi net jį suvalgyti. Kur kas labiau rekomenduojame naudoti išoriškai, nes šis muilas rūpinasi oda, maitina ją, o eterinių aliejų ir maceruotų prieskonių dėka dar ir sušildo.

Svoris: 110 g

Muilo „Žiema“ sudėtyje yra ne tik raudonojo prancūziško molio, kuris pamaitins ir atgaivins jūsų odą. Jis taip pat yra pripildytas eterinių aliejų: eglių, apelsinų ir cinamono. Ši kompozicija kvepia šiltu, prieskonių, šiek tiek citrusiniu ir dervos aromatu. Muile taip pat yra maceruotų prieskonių dalelių: anyžių, kardamono ir cinamono, kurių dėka masažuojant kūną gabalėliu sušildoma oda ir skatinama mikrocirkuliacija.

Retkarčiais mums pavyksta sukurti tokią kosmetikos priemonę, kurią norėtųsi suvalgyti. Kalbant apie žieminį muilą, mums tai pavyko visiškai netyčia, bet patikėkite – jei tik į jūsų rankas pateks šis kubelis, iškart jūsų uoslę sudirgins sausainių-aštrių prieskonių-meduolio-sakų-kalėdinis aromatas. Po to pajusite impulsą, kuriuo norėsite sekti, bet tą padaryti nebus įmanoma. Nevalgykite šito muilo! Tai nėra sausainis! Muilo nevalgome! Šį produktą laikykite atokiau nuo vaikų :)

Mūsų žieminio muilo sudėtyje yra ne tik raudonojo prancūziško molio, kuris pamaitins ir regeneruos jūsų odą. Jis taip pat yra prisotintas eterinių aliejų: eglės, apelsino ir cinamono. Ši kompozicija, ši nuostabi trijulė suteikia tokį aromatą, kurį galima apibūdinti tik vienu žodžiu: Kalėdos. Yra šilta, kvepia meduoliais, švelniu citrusiniu ir sakų aromatu. Taip tiesiog yra geriausia. Muilo struktūroje taip pat gali būti prieskonių dalelių, kurias maceravome: anyžiaus, kardamono, cinamono. Tačiau jos yra labai smulkios ir nedideliais kiekiais, todėl tikrai neturės jokio neigiamo poveikio.

Šis saldus, bet labai ryškus, gardus mišinys idealiai tiks karštoms vakaro maudynėms. Šiame muile esantys aštrūs prieskoniai lemia, kad juo masažuodami savo kūną, sušildysite odą ir paskatinsite mikrocirkuliaciją.
Be molio ir eterinių aliejų, žiemos muilo sudėtyje visų pirma yra aukščiausios kokybės naudingų aliejų mišinys. Tai: kokoso aliejus, alyvuogių aliejus, taukmedžio sviestas ir ricino aliejus. Būtent jų dėka muilas pasižymi maitinamosiomis, drėkinančiomis ir regeneruojančiomis savybėmis. Jie taip pat padeda išlaikyti odą sudrėkintą, stangrią ir spindinčią. O ricino aliejaus dėka, naudojant muilą išsiskiria malonios, tirštos (ir nuostabiai kvepiančios!) putos.

Žieminį muilą galite naudoti viso kūno priežiūrai, bet anksčiau patikrinkite, ar jis jums nesukelia alerginės reakcijos. Eterinis cinamono aliejus kartais mėgsta „iškrėsti šposą“ asmenims, turintiems labai jautrią odą. Mūsų nuomone, reikėtų vengti šituo muilu prausti veidą.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Illite, Picea Excelsa Oil, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Cinammomum Zeylanicum Bark Oil, Illicium Verum Extract, Eugenia Caryophyllus Bud Extract, Cinammomum Cassia Bark Extract, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citral*, Cinnamal*, Eugenol*, Benzyl Benzoate*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Palaikykite muilą po vandens srove, keletą kartų patrinkite tarp delnų, kad gautumėte putų ir išsimuiluotumėte viso kūno odą.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat