„Limonadas“ - pusrutulio formos vonios burbulas

„Limonadas“ - tai pusrutulio formos vonios burbulas, kuris patiks visų pirma jauniausiems Starlings gerbėjams. Įmetus burbulą į vandeniu pripildytą vonią, jis iškart pradeda putoti bei išlaisvina verbenos ir apelsinų eterinių aliejų saldų bei citrusinių vaisių aromatą.

Svoris: 55 g

Putojančios maudynės su mūsų pusrutulio formos vonios burbulu - tai smagi pramoga mažiems ir dideliems. Ramina, atpalaiduoja bei maitina odą, o verbenos ir apelsinų eterinių aliejų dėka kvepia... limonadu. Ir svarbiausia - visiškai natūraliu. Burbulo sudėtyje esančių maistingųjų aliejų dėka, oda tampa maloniai minkšta, regeneruota ir žymiai lygesnė.

Starlings pusrutulio formos vonios burbulas garantuoja, kad jūsų vonios procedūros pasieks aukštesnį lygį. Tikrai. Žinoma - galima pagulėti neįdomioje vonioje, bet kodėl gi neišbandyti mūsų vonios burbulo ir įsitikinti, kad taip yra tiesiog geriau? O su „Limonadu“ - tai jau išties.

Įmetus „Limonado“ burbulą į vandeniu pripildytą vonią, jis iškart pradeda putoti bei išlaisvina verbenos ir apelsinų eterinių aliejų saldų bei citrusinių vaisių aromatą. Tokia vonia - tiek vizualiai, tiek aromato atžvilgiu, iš tiesų primena gazuotą gėrimą, tačiau skirtumas tas, kad šis mūsų - yra visiškai sveikas, natūralus, o be to, tinkantis kūno priežiūrai ir suteikiantis be galo daug džiaugsmo. Taigi, jeigu vakaro vonios ritualas jūsų vaikui yra labai varginantis ar sunkiai įveikiamas, manome, kad „Limonadas“ visiškai pakeis įvykių eigą :) O be to, vonios burbulas yra ne tik įspūdingas, bet ir efektyvus. Jį panaudojus, oda tampa maloniai atgaivinta, pamaitinta ir žymiai lygesnė. Be akivaizdžių energijos suteikiančių, atpalaiduojančių savybių, pusrutulis turi valomąjį, raminantį ir regeneruojantį poveikį odai. Taip yra dėl naudingų aliejų (saulėgrąžų, jojobų, tamanu) kompozicijos, o taip pat eterinių aliejų, kurie, be nuostabaus kvapo, suteikia kūnui ir sielai daug šaunių savybių. Žaliasis molis bei spirulina suteikia „Limonadui“ žavią žalią spalvą, o tuo pačiu valo, reguliuoja riebalų (sebumo) išskyrimą, o be to, ramina sudirgimus.

Nuo kokio amžiaus galima naudoti „Limonadą“? Nuo 3 metų. Iki kokio? Nėra ribų! Galite paimti savo mažyliui arba tiesiog įsidėti į krepšelį sau. Bus smagu! Tačiau dėmesio! - pusrutulio formos vonios burbulo sudėtyje yra aliejų, kurie ištirpę nusėda ant vonios sienelių, todėl norėdami išvengti nemalonaus užsigavimo, visi būkite atsargūs iš jos išlipdami.

Svarbi informacija visiems, kas susirūpino vonios stoka. Ką galima padaryti su šilto vandens dubeniu ir mūsų vonios burbulu? Pėdų Spa! Išbandėme, rekomenduojame. Dar pridursime, kad mūsų vonios burbulai geriausiai jaučiasi kompanijoje, tai yra Šešių vienetų pakuotėje. Pasirinkdami šį variantą, gaunate ne tik kvepiančių gėrybių atsargas, bet ir kišenei patrauklią kainą.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Solanum Tuberosum Starch, Helianthus Annuus Seed Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Sodium Chloride, Montmorillonite, Spirulina Maxima Powder, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Limonene*, Citral*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Įmeskite burbulą į vonią užpildytą karštu vandeniu, palaukite kol ištirps, įlipkite į vonią, atsipalaiduokite, leiskite kosmetikos priemonei veikti.

Pastaba: Vonios burbulo sudėtyje yra aliejų, kurie ištirpę nusėda ant vonios sienelių, todėl norėdami išvengti nemalonaus užsigavimo, būkite atsargūs iš jos išlipdami.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat