Taukmedžio sviestas - nerafinuotas

Grynas, nerafinuotas taukmedžio sviestas yra kupinas dosnumo ir gerumo mūsų odai. Palieka ją pamaitintą, stangresnę ir maloniai įsitempusią. Pasižymi apsauginiu ir regeneruojančiu poveikiu. Dėl to ji tampa švelni ir nepakartojamai lygi.

Talpa: 150 ml

Taukmedžio sviestas, kartais dar vadinamas karité sviestu, yra aliejus, gaunamas iš taukmedžio sėklų. Gaminys yra šviesaus kreminio atspalvio ir vientisos tekstūros, o pašildžius (pvz. rankose) pakeičia konsistenciją į skystą, riebesnę - lengvai tirpsta, giliai įsigeria ir maitina odą. Taukmedžio sviestas pasižymi puikiomis apsauginėmis, aliejinėmis, regeneruojančiomis ir itin maitinančiomis savybėmis, dėl kurių oda yra puikiai pamaitinama, stangrinama ir maloniai įtempiama.

Taukmedžio sviestas, kartais vadinamas dar sviestu karité - tai aliejus gaminamas iš taukmedžio riešutų sėklų. Šie medžiai auga net 300 metų, o jų aukštis yra vidutiniškai keliolikos metrų. Riešutai primena didžiulių uogų vaisius, kurių viduje slepiasi raudonai rudos spalvos, 2,5 cm dydžio sėklos. Jos yra sutrinamos ir verdamos, o šio proceso metu būtent ir yra gaunamas vertingas sviestas. Be abejo, geriausia yra rinktis nerafinuotą šios žaliavos variantą - tik jame slypi daugybė maistingų medžiagų bei privalumų įvairovė. Mūsų manymu, taukmedis dėl savo išbrandintų vaisių nepaprastų savybių turėtų būti padengtas auksu ir pagarbintas visiems laikams. Paklausite - kodėl? O gi todėl, kad tai, kokiu būdu odą veikia taukmedžio sviestas, gautas to medžio nepaprasto gerumo ir dosnumo dėka , yra tiesiog kažkas nuostabaus. Jis ją puikiai pamaitina, tonizuoja ir maloniai įtempia. Turi apsauginį ir regeneruojantį poveikį. Jo dėka oda tampa minkšta ir puikiai išlyginta. Ar šito dar maža? Ženkime žingsnį toliau.

Ši kosmetikos priemonė yra šviesios dramblio kaulo spalvos ir kietos struktūros, o sušildžius (pvz. rankose), pakeičia konsistenciją į skystą, riebesnę - lengvai tirpsta, giliai įsigeria ir maitina odą. Sviestas karité pasižymi puikiomis apsauginėmis, riebalinančiomis, regeneruojančiomis ir itin maistingomis savybėmis. Nerafinuotas taukmedžio sviestas turi taip pat stangrinantį ir elastingumo suteikiantį poveikį.

Tikriausiai nesuklystume, jei nerafinuotą taukmedžio sviestą pavadintume kosmetine Alfa ir Omega – jame, be kita ko, yra vitaminų A ir E, kurie jaunina odą – suteikia jai natūralaus gyvybingumo ir elastingumo, o kartu neutralizuoja senėjimo procesus ir ląstelių degradaciją. Tuo tarpu vitaminas F pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, padeda šalinti spuogų problemas ir reguliuoja riebalinių liaukų darbą. Nerafinuotas taukmedžio sviestas tai taip pat natūralus antioksidantas. Be to, ši žaliava yra ideali atrama mūsų natūraliam lipidiniam sluoksniui – ji apsaugo odą nuo toksinų prasiskverbimo iš aplinkos. Kaip jokia kita kosmetika (gal išskyrus „Super Blend“ sviestą, kurio sudėtyje taip pat yra taukmedžio), ji taip pat apsaugo nuo vėjo, šalčio ir įvairiausių audrų. Taigi tai yra puikus, universalus, natūralus ir visapusiškas produktas. Be to, taukmedžio sviestą sėkmingai galima naudoti kaip lūpų balzamą, aliejų plaukų priežiūrai, o net ir paakių kremą.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Butyrospermum Parkii Butter.

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Nedidelį kiekį sviesto pašildykite rankose, užtepkite ant odos ir sukamaisiais judesiais masažuokite, kol visiškai įsigers.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat