„Jūra“ - natūralus muilas

Muilo „Jūra“ pagrindą sudaro aukštos kokybės augaliniai aliejai, o visas procesas yra grynas meistriškumas. Muilas kvepia gaiviu deriniu, tarp kita ko, šalavijų ir pušų.

Natūralūs „Cztery Szpaki“ rankų darbo muilai, kurių pagrindą sudaro aukštos kokybės augaliniai aliejai, gaminami tradiciniu šaltuoju būdu. Muile „Jūra“ esantys dumbliai regeneruoja odą, didina jos elastingumą ir padeda palaikyti odos hidrataciją. Muilas kvepia gaiviu šalavijų, palmarozės, pušies ir citrinos deriniu.

Štai muilas, vertas išplaukti į plačias marias, cha cha. Puikiai valo, maitina, yra gerai atrodo, o dar geriau - kvepia. Mūsų nuojauta sako, kad jį pamėgsite.

Klasikinis, naudingas kubelio pagrindas, susidedantis iš kokosų, ricinos, alyvuogių aliejaus bei taukmedžio sviesto, yra praturtintas kiek mažiau populiariu, bet itin universaliu ingredientu – puiklapio (tamanu) aliejumi. Ir nors pavadinimas gali būti naujovė, tai pati žaliava buvo žinoma jau ilgus šimtmečius ir naudojama gydymo bei priežiūros tikslais gimtosiose Azijos, Afrikos ir Ramiojo vandenyno salose.

Aliejaus kvapas primena riešutų ir žemės kvapą (kai kurie tvirtina, kad kvapas primena sultinį, bet nieko tokio - mūsų muile jis atlieka tik maistingąją funkciją ;)). Gautas iš puiklapio (tamanu) medžio sėklų, jis odai suteikia daugybę naudos, todėl tai, kad paslėpėme jį „Jūros“ muile be abejo sulauks įvertinimo. Į šį teigiamų savybių sąrašą įtrauksime dar stiprias regeneracines savybes, odos apsauginio sluoksnio sustiprinimą, odos diskomforto mažinimą bei drėkinimą. Sutrauktos odos pojūtis panaudojus „Jūros“ muilą? Nepatyrėme.

Be to, kubelį praturtinome esančiais „Mėtų su Mėta“ šveitiklyje maistingaisiais ir regeneruojančiais dumbliais: laminarija, spirulinu ir chlorele. Jie yra atsakingi už odos nuraminimą, jos elastingumą bei tamprumą. Laminarija gražiai suriša vandenį, be to - yra stiprus antioksidantas, todėl bet koks odos suglebimas ar strijos neturi su šituo dumbliu jokių šansų.

Nuostabiai mėlynas/žalias/jūros atspalvio (išbraukite nereikalingą, nes negalime apsispręsti) kubelis kvepia šalaviju, imbierinių citrinžolių (palmarozų), pušies ir citrinų aromatu. Tai reiškia: švara, gaivumu, energingumu. Jūra :)

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Shea Butterate, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Sodium Tamanuate, Laminaria Digitata Powder, Chlorella Pyrenoidosa Powder, Spirulina Platensis Powder, Salvia Lavandulifolia Leaf Oil, Cymbopogon Martini Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, CI 77007, Titanium Dioxide, Limonene*, Citral*, Geraniol*, Linalool*, Citronellol*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Palaikykite muilą po vandens srove, keletą kartų patrinkite tarp delnų, kad gautumėte putų ir išsimuiluotumėte viso kūno odą.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat