"Meškiukas“ su veganišku lanolinu - natūralus muilas

„Meškiukas“ yra pats švelniausias muilas mūsų pasiūloje, kurį galima naudoti jau nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Dėl augalinio lanolino muilas yra 100% veganiškas gaminys.

Svoris: 110 g

„Meškiukas“, tai yra, mūsų švelniausias muilas, taip pat yra 100% veganiškos versijos – dėl tradicinio lanolino pakeitimo į augalinį ekvivalentą. Muilo sudėtyje nėra eterinių aliejų ar dažiklių, todėl tai klasikinis, švelnus ir natūralus muilas – tobulai tinka probleminei, jautriai odai, linkusiai per daug išsausėti ar alergiją. Šį muilą noriai naudoja su atopiniu dermatitu ir odos alergija kovojantys asmenys. „Meškiuką“ taip pat labai mėgsta vaikai ir jaunos mamytės.

„Meškinas“ - vienas labiausiai universalių mūsų muilų. Dėl jo minimalistinės, klasikinės kompozicijos, šis muilas tinka visai šeimai – tiek suaugusiems, tiek vaikams. Tačiau mes jį rekomenduojame ypač patiems mažiausiems, ne tik dėl žavingo pavadinimo – subalansuota naudingų aliejų sudėtis puikiai ir švelniai valo odą, o taip pat ją maitina bei saugo nuo nepageidaujamo išorės veiksnių poveikio.

Originaliojo „Meškino“ sudėtyje yra klasikinio, minkštinamojo ir odą puoselėjančio lanolino – todėl iki šiol jis nebuvo prieinamas žmonėms, siekiantiems 100% augalinės priežiūros. Žinodami, kad šis kubelis tai tikras bestseleris, nusprendėme ją modifikuoti ir jo gamyboje panaudoti veganišką lanoliną. Jį sudaro specialiai sukurtas mišinys, kurio pagrindas tai: taukmedžio sviestas, dervos rūgšties glicerolio esteriai bei kanifolijos rūgštys, bei nemuilluojama alyvuogių aliejaus frakcija.

„Meškinas“ kartu su aliejumi „Antytė“, kuris yra skirtas jautriai odai nuo pirmos kūdikio gyvenimo dienos, tapo jaunų mamyčių mėgstamu gaminiu bei vaikų priežiūros priemone, kurią noriai rekomenduoja gimdymo mokyklose dirbantys specialistai. Tai, mūsų manymu, viena geriausių jo rekomendacijų. Šis kubelis yra švelnumo sinonimas, todėl jį noriai naudoja žmonės, turintys odos problemų, susijusių su alergija ar išsausėjimu. Dėl savo drėkinamojo poveikio, „Meškinas“ yra dažnai naudojamas veido prausimui. Jį taip pat galima sėkmingai naudoti kelių etapų makiažo valymui.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Shea Butterate, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Glyceryl Rosinate, Olea Europaea Oil Unsaponifiables.

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimas:

Palaikykite muilą po vandens srove, keletą kartų patrinkite tarp delnų, kad gautumėte putų ir išsimuiluotumėte viso kūno odą.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat