„Morka ir Apelsinas“ - hidrofilinis aliejus prausimui

Hidrofilinis veido prausimo aliejus puikiai veikia tiek solo, tiek atliekant dviejų etapų valymą – jį suvilgius vandeniu, susidaro aksominė emulsija, kuri švelniai, bet efektyviai pašalina makiažą ir ant odos esančius nešvarumus.

Talpa: 100 ml

Šios kosmetikos priemonės aukso spalvos mišinyje panaudojome aliejus: makadamijos, morkų sėklų ir spanguolių, praturtinome jį taip pat emulsikliu, kurį sumaišius su šiltu vandeniu, gaunamas lengvas, pieniškas balzamas, kruopščiai ir efektyviai pašalinantis nuo odos nešvarumus, o be to - ją maitinantis ir apsaugantis nuo odos išsausėjimo problemos.

Taigi, pradėkime nuo trumpo chemijos pamokų pakartojimo ir pasiaiškinimo, ką reiškia hidrofiliškumas, t. y. vandens pomėgis. Aliejai yra riebiosios medžiagos, kurios iš prigimties netirpsta vandenyje ir nėra su juo maišomos. Visi tą puikiai žinome. Taigi, kokiu būdu šitą ribą peržengti? Emulsikliu! Pridėjus jo į aliejų, aliejus, susiliečiantis su H2O, virsta subtilia emulsija, kuri lengvai ir maloniai pasiskirsto ant odos.

Būtent tokiu būdu sukūrėme mūsų Starlings „Morka ir Apelsinas“ aliejų prausimui. Šios kosmetikos priemonės aukso spalvos mišinyje panaudojome aliejus: makadamijos, morkų sėklų ir spanguolių, praturtinome jį taip pat anksčiau minėtaisiais emulsikliais, kuriuos sumaišius su šiltu vandeniu, gaunamas lengvas, pieniškas balzamas, kruopščiai ir efektyviai pašalinantis nuo odos nešvarumus, o be to - ją maitinantis ir apsaugantis nuo odos išsausėjimo problemos. Taip pat, kalbant apie makiažo ar kremo su SPF filtru (net ir vandeniui atsparus jam nėra baisus) šalinimą - šis produktas yra puikus konkurentas.

Aliejų galima naudoti tiek solo, tiek kaip pirmąją priemonę valant veidą dviejų etapų būdu. Kosmetiką galite taip pat pašalinti vandeniu sudrėkintais vatos diskeliais. Geriausiai - tais daugkartinio naudojimo. Ir mūsų :)

Aliejų supylėme į liekną, stiklinį 100 ml talpos buteliuką. Jo permatomos sienelės išryškina buteliuko turinį, o patogus ir funkcionalus dozatorius palengvina tinkamo kosmetikos kiekio užtepimą. Čia turime būtinai paminėti, kad produkto našumas yra tiesiog stulbinantis. Kaip ir kvapas – natūralių eterinių apelsinų ir morkų aliejų derinys suteikė saldaus „baby carrot“ aromato efektą, kurio dėka aliejaus naudojimas yra ne tik naudingas ir efektyvus, bet ir tiesiog malonus.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Macadamia Ternifolia Seed Oil, Squalane, Polyglyceryl-4 Oleate, Daucus Carota Sativa Seed Oil, Vaccinium Macrocarpon Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Limonene*, Tocopherol, Beta – Carotene, Linalool*. *składowe naturalnych olejków eterycznych

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Prieš naudodami, pakratykite. Nedidelį kiekį aliejaus užtepkite tiesiai ant odos, sudrėkintos šiltu vandeniu, masažuokite sukamaisiais judesiais ir nuplaukite, kol oda nusivalys. Aliejų galite taip pat užtepti vatos diskeliais.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat