„Palenkės“ - natūralus muilas

„Palenkės muilas“ - tai pagarbos ženklas mūsų gimtajam, miškais ir žolynais kvepiančiam Palenkės kraštui. Tai taip pat parodyta pagarba odai, nes būtent šiame produkte yra aukštos kokybės aliejų ir vietinių žolynų - stumbražolės bei pelyno ekstraktų.

Svoris: 110 g

Four Starlings - tai Palenkės kraštas. Ir šis Palenkės grožis lemia viską, ką darome. Įmonės širdis nuo pat pradžių plakė Balstogėje (čia vis dar yra mūsų buveinė, laboratorija, vyksta gamyba, siuntos bei veikia dvi fizinės parduotuvės) ir, ko gero, visa mūsų veikla yra paremta rytų genais. Be to, viskas vyksta, kaip gi kitaip - n a t ū r a l i a i. Ir dažnai nesąmoningai.

„Palenkės muilas“ - tai pagarbos ženklas mūsų gimtajam, miškais ir žolynais kvepiančiam Palenkės kraštui. Naudingų aliejų (įskaitant saldžiųjų migdolų, ricinos ir kanapių) bei vietinių žolynų - stumbražolės ir pelynų ekstraktų mišinys yra malonus daugeliui odos tipų, valo, maitina ir ramina sudirgimus. Sumaltos stumbražolės dėka, muilas laikomas švelniu šveitiklio variantu.

Starlings muilai kubeliuose yra puikus pasirinkimas visiems, kas vertina klasikinį, paprastą, bet kokybiškos sudėties amatininkų gaminį ir siekia naudoti produktus, sukurtus „less waste“ idėjos pagrindu.

„Palenkės muilas“ yra sukurtas remiantis klasikine mūsų mėgstama kokosų, saldžiųjų migdolų, ricinos aliejų bei taukmedžio sviesto kompozicija. Šio naudingo mišinio dėka kubelį itin malonu naudoti, jis staigiai putoja, idealiai valo odą, o tuo pačiu ją puikiai maitina.

Teigiamam poveikiui įtakos turi ne tik aukštos kokybės ingredientų naudojimas, bet ir šaltas metodas, kurį naudojame kurdami mūsų muilus. Tai leidžia išlaikyti daugumą maistinių medžiagų, kadangi aukštos temperatūros veikiami aliejai praranda savo savybes.

„Palenkės muilo“ sudėtyje esantis kanapių aliejus lemia odos priežiūros meistriškumą. Šis ingredientas lygina, stangrina ir tonizuoja odą, suteikia kūnui jaunesnę ir labiau švytinčią išvaizdą. Šalia jo yra pelynų bei stumbražolės aliejų ekstraktai. Jų mistinės savybės ir mįslinga reikšmė įvairiose kultūrose ir tradicijose išliko šimtmečius.

Kartusis kietis (pelynas), vadinamas taip pat „žaliuoju pranašu“, simbolikoje ir mitologijoje yra pripažintas turįs galią, apsaugančią nuo piktųjų dvasių bei pritraukiančią gerą energiją. Buvo manyta, kad pelyno smilkymas ar nešiojimas su savimi turi valomųjų bei neigiamas jėgas išvarančių savybių. Menininkų ir bohemos pamėgtas absentas su pelynų priedu, manoma, atverdavo duris į kitą dimensiją, įkvėpdavo ir didindavo kūrybiškumą.

Panašiomis mistinėmis savybėmis pasižymi ir stumbražolė (kitaip „Šventoji žolė“). Palenkės krašte, kur gamta ir tradicijos yra glaudžiai susiję, stumbražolė atliko svarbų vaidmenį liaudiškose apeigose. Dėl savo mistinių savybių ir sąsajų su magiškumu bei meilės ritualais, stumbražolę laikyta stipriu afrodiziaku.

„Palenkės muile“ žolynai yra panaudoti aliejinių ekstraktų forma. Jie odą ramina, valo, o dėl natūralaus, subtilaus, šiek tiek žolinio kvapo, turi atpalaiduojantį poveikį po visų dienos sunkumų. Savo aromatais jam pritaria eteriniai žaliųjų citrinų, čiobrelių bei geraniumo aliejai.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Sweet Almondate, Sodium Shea Butterate, Sodium Castorate, Citrus Limon Peel Oil, Hordeum Vulgare Powder, Hierochloe Odorata Leaf Extract, Artemisia Absinthium Leaf Extract, Sodium Hempate, Sodium Olivate, Sodium Sunflowerate, Montmorillonite, Thymus Vulgaris Oil, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Hierochloe Odorata Leaf, Linalool*, Citronellol*, Geraniol*, Citral*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Padėkite kubelį po vandens srove, keletą kartų pamuiluokite rankas, kad susidarytų putos, ir nuplaukite jomis kūno odą.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat