„Rozmarinas ir mandarinas“ - natūralus muilas

Natūralių eterinių aliejų dėka „Rozmarinas ir mandarinas“ pasižymi citrusinių vaisių ir žolelių aromatu. Aliejinė muilo bazė turi maitinantį ir regeneruojantį poveikį. Žaliųjų miežių pridėjimas suteikia muilui gražią spalvą, o odai – didelę vitaminų dozę.

Svoris: 110 g

„Rozmarinas ir mandarinas“ iš vienos pusės kvepia energingai, gaiviai ir teigiamai dėl saldaus citrusinio mandarinų kvapo, iš kitos - paslaptingai ir net šiek tiek nostalgiškai dėl žolelių kartaus rozmarino aromato. Muilas yra nuostabiai žalias, už ką atsakingi žalieji (žinoma) miežiai, t.y. natūralus chlorofilo šaltinis, o kartu ir vitaminai B, C, E ir K bei selenas. Aliejų mišinys yra atsakingas už pagrindines muilo savybes, t.y. drėkina, maitina ir lygina odą, taip pat turi įtakos jo naudojimo savybėms, t.y. tobulai konsistencijai ir tirštų, stabilių putų susidarymui po sąlyčio su vandeniu.

Jeigu reikėtų „Rozmariną ir Mandariną“ apibūdinti kažkokiu metų laiku - pasirinktume vasarą. Tačiau ne intensyvią, prasidedančią birželio mėnesį. Mes kalbame apie bobų vasarą - dar saulėtą, šiltą, bet jau slenkančią rudeniop, pasižyminčią daugeliu kontrastų. Būtent toks yra šio kubelio kvapas. Viena vertus, mandarinų saldus ir citrusinių vaisių kvapas suteikia energijos, gaivina ir sukelia teigiamą nuotaiką. Kita vertus - žolelių ir aštraus rozmarino aromato dėka, kubelis kvepia mįslingai, o gal ir kiek nostalgiškai. Itin skirtingi kvapai - tai raktas į visišką harmoniją, kurią jūsų uoslės receptoriai turėtų bent jau įvertinti. Tačiau manome, kad yra nemaža tikimybė, jog jie šį aromatą tiesiog pamils.

Beje, kvapas - tai ne vienintelis pranašumas, kurį jums dovanoja „Rozmarinas ir Mandarinas“. Kubelio pagrindą sudaro mūsų klasikinis, Starlings mišinys, į kurio sudėtį įeina aukštos kokybės natūralus taukmedžio sviestas, o taip pat kokosų, alyvuogių, ricino bei kanapių aliejai. Šis mišinys yra atsakingas už pagrindines muilo funkcijas, t. y. drėkinimą, maitinimą ir odos lyginimą, o taip pat turi įtakos kubelio naudojimui - sudrėkinus jį vandeniu, išsiskiria tobula konsistencija ir tirštos, stabilios putos.

Jeigu jau žinote „Dilgėlę“, tai būtent šis kubelis gali su ja asocijuotis. Visa tai dėka išdžiovinto ir sumalto rozmarino, kuris kubeliui suteikia šiurkštumo ir paradoksaliai - švelnaus rupumo. Tai nėra šveitiklis, tačiau naudojant šį muilą, augalo dalelės maloniai masažuoja kūną, nutrina negyvą epidermį ir tokiu būdu regeneruoja odą ir suteikia jai elastingumo.

O jei kam dar tų privalumų būtų maža, pridėsime ir vaizdinį aspektą - kubelis yra nuostabiai žalios spalvos, kurią produktui suteikia žalieji (žinoma) miežiai, t.y. natūralus chlorofilo šaltinis, o taip pat vitaminai B, C, E ir K bei selenas.

Na, tiesiog prie nieko neprikibsi! Belieka tik jį naudoti. Nuoširdžiai rekomenduojame.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI: 

Sodium Shea Butterate, Sodium Cocoate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Citrus Reticulata Peel Oil, Sodium Hempate, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Hordeum Vulgare Powder, Rosmarinus Officinalis Leaf, Limonene*, Linalool*, Citral*.

* natūralių eterinių aliejų komponentai

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Palaikykite muilą po vandens srove, keletą kartų patrinkite tarp delnų, kad gautumėte putų ir išsimuiluotumėte viso kūno odą.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat