„Degutas“ - natūralus muilas probleminei odai

„Degutas“ yra nuostabi priemonė, skirta kovojantiems su tokiomis odos problemomis kaip psoriazė, pleiskanos, seborėjinis dermatitas ar egzema. Reguliarus muilo naudojimas padeda išlyginti odą, sumažinti uždegimą ir pašalinti spuogus bei inkštirus.

Svoris: 110 g

Natūralūs „Cztery Szpaki“ rankų darbo muilai, kurių pagrindą sudaro aukštos kokybės augaliniai aliejai, gaminami tradiciniu šaltuoju būdu, o visas procesas yra grynas meistriškumas. Deguto gabalėlis tai muilas specialioms užduotims. Dėl sudėtyje esančio beržo deguto jis yra puikus sąjungininkas prižiūrint probleminę odą, ypač linkusią į psoriazę, pleiskanas, seborėjinį dermatitą ar egzemą.

Beržo degutas, įdedamas 2% muilo masės, natūraliai gaunamas sauso beržo medienos distiliavimo proceso, vadinamo pirolize*, metu. Jis būna riebaus, tamsios spalvos, aštraus kvapo skysčio pavidalu. Jame yra visų pirma: betulino, guajakolo, ksileno, fenolio bei dervos medžiagų, organinių rūgščių, fitoncidų. Pasižymi dezinfekuojančiu, niežulį mažinančiu, antiseptiniu, priešuždegiminiu, antiparazitiniu, pleiskanų kiekį mažinančiu, priešgrybeliniu ir keratoplastiniu poveikiu (jo dėka suminkštinamas epidermio stratyn corneum sluoksnį). Nemažai, ar ne? Nes degutas - tai gėris: jis gali padaryti tikrus stebuklus probleminei odai ir išgydyti tai, su kuo niekaip iki šiol nepavyko susidoroti.

Be to, degutas turi ir švelnaus anestetiko poveikį, kuris teigiamai veikia odos problemų turinčių žmonių savijautą, kadangi puikiai numalšina simptomus. Be to yra nuostabi priežiūros priemonė. Viena substancija, o kiek teigiamų savybių!

Deguto muilą rekomenduojame visų pirma asmenims, kurie turi susidoroti su problemomis, kurias minėjome anksčiau. Šis daugiafunkcinis kubelis turėtų susidoroti ir su niežuliu, spuogais, nuolatiniais inkštirais ir pleiskanomis (taip – ​​juo drąsiai galite plauti plaukus).

*Pirolizė – terminis procesas, kurio metu mediena skaidoma be oro, vamzdinėse krosnyse, įkaitintose iš išorės iki 500 °C temperatūros (citata iš Vikipedijos).

Siųsdami deguto muilo siuntas, pakuojame jį į sandarius krepšelius, tačiau jo kvapas yra tiek stiprus, kad tikėtina, jog kurjeris ar laiškanešys mirs iš smalsumo (kad tik dėl to), mąstydami, ką gi šį kartą jums atvežė. Šis muilas yra brangesnis už kitus Four Starlings Soapmakers kubelius, nes jo gamyba yra daug sudėtingesnė ir ilgalaikė. Šios kosmetikos specifika leidžia sukurti mažesnes nei standartines partijas.

Dažniausiai apie deguto muilo poveikį sulaukiame labai teigiamų atsiliepimų, tačiau atsižvelkite į tai, jog dėl skirtingų odos tipų ir odos problemų šaltinių negalime užtikrinti visiškos garantijos, kad būtent jūsų atveju jis veiks pagal jūsų lūkesčius.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Sodium Olivate, Sodium Castorate, Betula Alba Oil.

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Palaikykite muilą po vandens srove, keletą kartų patrinkite tarp delnų, kad gautumėte putų ir išsimuiluotumėte viso kūno odą. Muilą taip pat galite naudoti plaukams ir galvos odai plauti.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat