„Degutas“ - natūralaus skysto muilo probleminei odai papildymas

Tai puikus pasirinkimas visiems mūsų skysto muilo, kurį iki šiol galima įsigyti tik stikliniame butelyje, mėgėjams. Nuo šiol jį galėsite patogiai papildyti ir pasinaudoti specialia kaina už didesnę talpą. 2 litrų talpos papildymo pakuotėje rasite tirštos konsistencijos skysto muilo „Degutas“. Tai bus tobulas pasirinkimas asmenims, kovojantiems su visų rūšių odos ligų simptomais, tokiais kaip seborėjinis dermatitas, atopinis dermatitas ar spuogai.

Talpa: 2000 ml

Nauja mūsų deguto muilo versija sukurta tiems, kurie kovoja su įvairiausiomis odos problemomis ir vertina naudingąsias deguto savybes šioje srityje, bet galbūt norėtų pakeisti kietą muilą į skystą. Daugelio žmonių požiūriu, tokia formulė yra patogesnė ir lengviau taikoma (taip pat ir ant galvos odos). Variantas butelyje taip pat pašalina pernelyg didelio specifinio deguto kvapo, kurį skleidžia gabalėlis, plitimo problemą. Jis (intensyviai!) jaučiamas tik pradedant dozuoti muilą.

Beržo degutas, įdedamas 2% muilo masės, natūraliai gaunamas sauso beržo medienos distiliavimo proceso, vadinamo pirolize*, metu. Jis būna riebaus, tamsios spalvos, aštraus kvapo skysčio pavidalu. Jame yra visų pirma: betulino, guajakolo, ksileno, fenolio bei dervos medžiagų, organinių rūgščių, fitoncidų. Pasižymi dezinfekuojančiu, niežulį mažinančiu, antiseptiniu, priešuždegiminiu, antiparazitiniu, pleiskanų kiekį mažinančiu, priešgrybeliniu ir keratoplastiniu poveikiu (jo dėka suminkštinamas epidermio stratyn corneum sluoksnį). Nemažai, ar ne? Nes degutas - tai gėris: jis gali padaryti tikrus stebuklus probleminei odai ir išgydyti tai, su kuo niekaip iki šiol nepavyko susidoroti.

Be to, degutas turi ir švelnaus anestetiko poveikį, kuris teigiamai veikia odos problemų turinčių žmonių savijautą, kadangi puikiai numalšina simptomus. Be to yra nuostabi priežiūros priemonė. Viena substancija, o kiek teigiamų savybių!

Deguto muilą rekomenduojame visų pirma asmenims, kurie turi susidoroti su problemomis, kurias minėjome anksčiau. Šis daugiafunkcinis kubelis turėtų susidoroti ir su niežuliu, spuogais, nuolatiniais inkštirais ir pleiskanomis (taip – ​​juo drąsiai galite plauti plaukus).

*Pirolizė – terminis procesas, kurio metu mediena skaidoma be oro, vamzdinėse krosnyse, įkaitintose iš išorės iki 500 °C temperatūros (citata iš Vikipedijos).

Siųsdami deguto muilo siuntas, pakuojame jį į sandarius krepšelius, tačiau jo kvapas yra tiek stiprus, kad tikėtina, jog kurjeris ar laiškanešys mirs iš smalsumo (kad tik dėl to), mąstydami, ką gi šį kartą jums atvežė. Šis muilas yra brangesnis už kitus Four Starlings Soapmakers kubelius, nes jo gamyba yra daug sudėtingesnė ir ilgalaikė. Šios kosmetikos specifika leidžia sukurti mažesnes nei standartines partijas.

Dažniausiai apie deguto muilo poveikį sulaukiame labai teigiamų atsiliepimų, tačiau atsižvelkite į tai, jog dėl skirtingų odos tipų ir odos problemų šaltinių negalime užtikrinti visiškos garantijos, kad būtent jūsų atveju jis veiks pagal jūsų lūkesčius.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Cocoate, Decyl Glucoside, Potassium Olivate, Betula Alba Oil.

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Išspauskite nedidelį gaminio kiekį ant drėgno delno, švelniai paskirstykite, tada kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat