Natūralus dezodoruojantis kremas - bekvapis

„Four Starlings Soapmakers“ muilo dirbtuvėje visada stengėmės veikti harmonijoje su gamta. Iš čia ir kilo idėja sukurti natūralų dezodoruojantį kremą, kuris netrukdo sveikam prakaitavimo procesui. Tačiau slopina jo poveikį.

Talpa: 60 ml

„Four Starlings Soapmakers“ dezodoruojantis kremas yra natūrali alternatyva antiperspirantui. Gaminys efektyviai sugeria drėgmę, pašalina nemalonų kvapą ir suteikia komforto jausmą, tačiau jis tai daro harmonijoje su gamta, neužblokuodamas būtino kūno proceso, t.y. prakaitavimo. Sudėtyje yra ir absorbuojančių medžiagų (pvz., sodos, strėlių (marantos) šaknų, diatomito ar baltojo molio), ir tų, kurios rūpinasi švelnia pažastų oda (aliejų, taukmedžio sviesto ir vitamino E). Bekvapė dezodoranto versija patiks neutralių, natūralių ir neinvazinių (be) kvapų mėgėjams. Šis gaminys yra labai ekonomiškas – stiklainio pakanka maždaug 4 mėnesiams.

Four Starlings Soapmakers mes visuomet stengiamės veikti harmonijoje su Gamta. Todėl sugalvojome natūralų dezodorantą kremo pavidalu, kuris nestabdo sveiko prakaitavimo proceso. Jo dėka jūsų kūnas funkcionuoja teisingai. Prakaitavimas reguliuoja kūno temperatūrą, pašalina nereikalingas medžiagas (pavyzdžiui, kalcio chloridus, aminorūgštis, natrį, kalį, karbamidą) ir įvairių rūšių toksinus. Tačiau deja, šis procesas taip pat yra susijęs su nemalonaus kvapo išsiskyrimu, kuris vis tik neturi daug šansų prieš mūsų deo.

Ar patikėsite, kai pasakysime, kad sukūrėme natūralią kosmetiką, kuri puikiai susidoroja su ne visai maloniu „aromatiniu efektu“, susijusiu su prakaitavimu, o be to, jis nėra antiperspirantas? Turime viltį, kad mums pavyks jus įtikinti. Antiperspirantas neturi gero poveikio organizmui, nes šį visiškai natūralų procesą mechaniškai blokuoja, užkemša odos poras ir neleidžia organizmui natūraliai pašalinti nereikalingas medžiagas. Mūsų dezodorantas nekovoja su Gamta, bet veiksmingai absorbuoja nemalonų kvapą. Sugeria prakaito perteklių, turi baktericidinį poveikį, ramina sudirgimus (pvz., sukeltus pažastų skutimosi metu) ir palieka ilgai išliekantį gaivumo pojūtį.

Ar mūsų deo yra ideali kosmetikos priemonė? Idealai neegzistuoja, tačiau drįstame teigti, jog mūsų dezodorantas yra labai labai arti jo. Ar tai labai efektyvi kosmetika? Be abejo. Ar tai kosmetika be konservantų? Taip. Ar tai kosmetika asmenims, kurie gerbia savo kūną ir gyvena harmonijoje su Gamta? Tikrai taip. Tai kosmetika ne tik moterims, bet ir vyrams? Nesunku atspėti, kad ir šį kartą neprieštarausime.

Bekvapis deo variantas patiks neutralios, natūralios ir neinvazinės (be)kvapės kosmetikos mėgėjoms ir mėgėjams. Nepaisant to, kad jame nėra jokių eterinių aliejų, jis gali tiesiog nuslopinti, o daugeliu atvejų - ir visiškai neutralizuoti prakaito kvapą. Jei pageidaujate išraiškingesnio aromato kosmetiką, rinkitės citrusinių žolelių variantą arba „Kedrą ir Pačiulį“.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Sodium Bicarbonate, Butyrospermum Parkii Butter, Solanum Tuberosum Starch, Cocos Nucifera Oil, Oenothera Biennis Seed Oil, Maranta Arundinacea Root Powder, Diatomaceous Earth, Glycerin, Kaolin, Tocopherol.

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Delnais arba mentele įmasažuokite nedidelį gaminio kiekį. Prieš apsirengdami leiskite užteptam kremui išdžiūti/susigerti. Kartą per mėnesį, naudodami šį dezodorantą, galite atlikti krūtų savityrą ir tokiu būdu padaryti sau ką nors gero ir svarbaus.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat