Hipoalerginis – natūralus skystas muilas

Hipoalerginėje mūsų skysto muilo versijoje be kvapiųjų medžiagų yra tik būtinų pagrindinių sudedamųjų dalių, todėl jis tinka kasdienei labai jautrios, linkusios į alergiją ar atopiją odos priežiūrai. Puikiai valo, bet nepalieka tempimo jausmo.

Talpa: 500 ml

Hipoalerginis bekvapis skystas muilas buvo sukurtas visų pirma jautriems asmenims, kovojantiems su jautrios, linkusios į dirginimą ar atopiją odos problema, taip pat alergiškiems žmonėms, kurie atsargiai vertina kiekvieną naują kosmetikos priemonę, užuosdami apgaulę ir laukdami, kol kažkas atsitiks. Šiuo atveju taip nebus. Nes mūsų hipoalerginis skystas muilas valo efektyviai, bet švelniai. Jį gali naudoti ir vaikai.

Hipoalerginis skystas, bekvapis muilas turėjo būti veiksminga, bet ir labai švelni kosmetikos priemonė. Tokia, kuri valydama labiausiai jautrią, alergišką ar atopinę odą, nesukeltų dirginimo ir patenkintų jos poreikius. Tokia, kad net ir kvapo atžvilgiu jautriausi asmenys neturėtų prie ko prikibti. Taigi, sukūrėme tokį produktą, tačiau to mums nepakako. Mes pakėlėme kartelę dar aukščiau ir išsiuntėme muilą į pirmą jo karjeroje egzaminą. Dermatologiniams tyrimams. Ir jis tą egzaminą išlaikė! Tam tikri tyrimo rezultatai parodė, kad galite be jokių abejonių naudoti šį muilą kiekvieną dieną, nepaisant to, ar jūsų oda kaprizinga, linkusi į alergiją ar atopiją, ar tiesiog - norite išvengti per didelio rankų išsausėjimo.

Manome, kad mūsų hipoalerginis skystas muilas gali būti geras klasikinio „Meškino“ draugas arba įpėdinis – abu šie produktai yra labai švelnūs ir subtilūs, todėl puikiai papildys arba tiesiog - pakeis vienas kitą :) Švelnūs, natūralūs komponentai ir nei vienas jų neturi sudėtyje eterinių aliejų.

Starling natūralus skystas muilas - tai atsakas į prašymus tų asmenų, kurie (dėl įvairių priežasčių) nemėgsta kubelių. Galbūt tai higienos ar patogumo klausimas, o gal tiesiog - skirtingi prioritetai muilo pavidalo atžvilgiu. Kurdami šį produktą, stengėmės nepamiršti ir ekologiškumo aspektų. Todėl naudojant jau nedidelį muilo kiekį, jis gerai putoja ir yra lengvai nuplaunamas, tam nereikia daug vandens. Muilas yra našus ir jo pakanka ilgam laikui.

Jį supilstome į stiklinius butelius, kuriuos galima iš naujo papildyti mūsų fizinėse parduotuvėse arba perkant dideles muilo papildymo pakuotes.

 

Veganiška kosmetika - produktas, pagamintas nenaudojant gyvūninės kilmės žaliavų.

Ingredients/INCI:

Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Potassium Cocoate, Decyl Glucoside, Potassium Olivate.

 

Jeigu dirgina odą arba pasireiškė alerginė reakcija bet kuriai iš sudedamųjų dalių,nutraukite vartojimą.

Svetainėje pateikto produkto sudėtis gali šiek tiek keistis, atsižvelgiant į esamą tiekėjų pateiktą dokumentaciją. Aktualią informaciją apie sudėtį rastite ant produkto pakuotės.


Naudojimo būdas:

Išspauskite nedidelį gaminio kiekį ant drėgno delno, švelniai paskirstykite, tada kruopščiai nuplaukite vandeniu.

Ideálne sa hodí k...
Žiūrėkite taip pat